دموی Naruto Shippuden: Ulatimate Ninja Storm 4 هم‌اکنون در آمریکای شمالی و اروپا در دسترس است

۲۶ آذر ۱۳۹۴ - ۲۰:۰۰

کمتر کسی است که با شخصیت دوست‌داشتنی و محبوب Naruto آشنا نباشد. شخصیتی که از روی داستان‌های او و دوستانش، انیمیشن‌ها و بازی‌های زیادی ساخته اند. شرکت سازنده فرانچایز Naruto: Ultimate Ninja یعنی باندای نامکو، درحال حاضر در صدد ساخت جدیدترین نسخه این سری یعنی Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 است و در سال 2016 میلادی آن را منتشر خواهد کرد، اما این شرکت فکر کسانی که عطش فراوانی برای این بازی را دارند هم کرده و با انتشار نسخه دموی بازی، به آن‌ها فرصت تجربه اندکی از بازی را داده است. با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

این دمو که درحال حاضر برای ایکس‌باکس‌وان در شبکه ایکس‌باکس‌لایو و برای پلی‌استیشن‌چهار در شبکه مخصوص پلی‌استیشن قابل دسترسی است، به‌ترتیب در هر کنسول 1.07 گیگابایت و 840 مگ حجم دارد. این دمو، برای کنسول ایکس‌باکس‌وان در آمریکای شمالی و برای پلی‌استیشن‌چهار در اروپا قابل دسترسی است ( جستجو برای نسخه آمریکای شمالی هیچ نتیجه‌ای نشان نمی‌دهد).

شایان به‌ذکر است، این دمو همان نسخه‌ای است که چند هفته پیش در ژاپن منتشر شد و مانند همان نسخه، نبرد میان Midara و Hashirama را به‌تصویر می‌کشد. شما از اینجا می‌توانید نسخه مخصوص ایکس‌باکس‌لایو و از اینجا نسخه مخصوص شبکه پلی‌استیشن را دریافت کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید