تماشا کنید: تجربه کاربران از عنوان Tom Clancy’s The Division

۲۷ آذر ۱۳۹۴ - ۰۹:۰۰
سیستم مورد نیاز عنوان Tom Clancy’s The Division مشخص شد

به تازگی یوبی سافت، تریلر جدیدی از بازی Tom Clancy’s The Division منتشر کرده و در این تریلر مصاحبه‎ای داشته است با کاربرانی که توانسته‎اند چندی پیش نسخه آزمایشی این عنوان را روی کنسول اکس باکس وان تجربه کنند. با جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

چندی پیش نسخه آزمایشی محدود (آلفا) عنوان Tom Clancy’s The Division منتشر شد؛ اما همانطور که می‎دانید، تعداد محدودی از کاربران توانسته‎اند نسخه آزمایشی این عنوان را تجربه کنند.

یوبی‎سافت در این رابطه می‎گوید:

«ما 15 نفر از کاربران حرفه‎ای را به استودیوی یوبی‎سافت در سوئد دعوت کرده و آن ها افرادی بوده‎اند که برای اولین بار عنوان Tom Clancy’s The Division را تجربه کرده‎اند. حال از آن ها خواسته ایم تا تجربیات خود را با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارند.»

شما می‌توانید تریلر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت 720p

دانلود با کیفیت 480p

عنوان Tom Clancy’s The Division برای اولین بار در نمایشگاه «E3 2013» به صورت رسمی معرفی و رونمایی شد. این عنوان در تاریخ 8 مارس 2016(سه شنبه 18 اسفند 1394)، برای کنسول های پلی استیشن 4، اکس باکس وان و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد. نسخه آزمایشی«بتا» عنوان Tom Clancy’s The Division نیز با تاخیر در اوایل سال 2016 در دسترس خواهد بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید