رییس استودیوی کریستال داینامیک پس از 10 سال فعالیت از شرکت اسکوئر انیکس جدا شد

۲۶ آذر ۱۳۹۴ - ۱۸:۳۰
رییس استودیوی کریستال داینامیک پس از 10 سال فعالیت از شرکت اسکوئر انیکس جدا شد

به‎تازگی آقای Darrell Gallagher رئیس استودیو کریستال داینامیکس که ساخت سری بازی‎های موفق Tomb Raider را برعهده داشته است، از شرکت اسکوئر انیکس جدا شد. برای خواندن جزییات خبر به ادامه مطلب مراجه کنید.

آقای Gallagher به‎طور مطلق همیشه در راس این استودیو قرار نداشت، او سابقه مدیریت چند استودیوی بازیسازی غربی که زیر نظر شرکت اسکوئر انیکس مشغول به فعالیت بوده‎اند را نیز در کارنامه خود دارد و در مدت زمان فعالیتش در بازارهای خارج از کشور ژاپن توانست موفق عمل کند و نقش مهمی را ایفا می‎کرد.

شرکت اسکوئر انیکس پس از اعلام جدایی آقای Darrell Gallagher از سمت مدیریت، تصمیم گرفت که آقای Scot Amos و Ron Rosenberg را که مدتی می‎شود باهم در این استودیو مشغول به کار بوده‎اند را به‎ صورت مشترک در راس استودیو بازیسازی کریستال داینامیکس قرار دهد.

در سال جاری استودیو بازیسازی کریستال داینامیکس از عناوینی همچون Rise of the Tomb Raider ،Life is Strange و Just Cause 3 رونمایی کرده است که نقش آقای Gallagher در روند تولید این عناوین از جمله بازی Rise of the Tomb Raider بسیار موثر بوده‎ است. در رابطه با همین موضوع به‎تازگی آقای فیل راجرز از مقامات ارشد شرکت اسکوئر انیکس در طی پیامی از زحمات چند ساله آقای Gallagher قدردانی و تشکر کرد.

استودیوی كريستال داینامیکس ماه گذشته عنوان Rise of the Tomb Raider را منتشر کرد که تابدین جا فقط نسخه‌های ایکس‌باکس وان و 360 بازی در دسترس هستند و نسخه‌ی رایانه‎های شخصی و پلی‌استیشن 4 در سال آینده‌ میلادی در بازار عرضه می‎شود.

 

 

 

 

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید