Co-op تقسیم صفحه به ARK: Survival Evolved اضافه خواهد شد

۲۶ آذر ۱۳۹۴ - ۱۷:۲۹

عنوان ARK: Survival Evolved که به‌صورت انحصاری برای کنسول اکس‌باکس‌وان در دسترس است، بازی خاصی است و شاید همین خاص بودن و وجود دایناسور‌ها در بازی باشد که طرفداران تقریبا زیادی دارد. اما قرار است تا این بازی کمی خاص تر و البته سرگرم کننده تر شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

به تازگی اعلام شده که بخش Co-op محلی و به صورت تقسیم صفحه به عنوان ARK: Survival Evolved برای دو بازیکن در دسترس قرار خواهد گرفت اما طبق گفته‌های استودیوی سازنده، یعنی استودیوی Wildcard فعلا خبری از بخش آنلاین تقسیم صفحه نیست. عنوان متفاوت ARK: Survival Evolved روز قبل برای اکس‌باکس‌وان منتشر شد اما قابلیت تقسیم صفحه دو نفره احتمالا در اوایل سال 2016 در دسترس قرار می‌گیرد. خسه راپزک، کارگردان و موسس استودیوی Wildcard در این مورد اینگونه صحبت‌ کرده است:

«بسیاری از سازندگان بخش Co-op محلی و تقسیم صفحه را در بازی‌هایشان نادیده می‌گیرند اما ما نمی‌توانستیم آن را در Ark وارد نکنیم. دوستان و خانواده‌ها می‌توانند امیدوار باشند که با کمک یکدیگر در محیط بازی بقا پیدا کنند و رمز و رازهای این دنیا را با هم کشف کنند.

این ویژگی تنها برای کنسول اکس‌باکس‌وان است و پیش بینی می‌شود عنوان ARK: Survival Evolved به صورت کامل در ماه جون 2016 منتشر شود.

1
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید