تاریخ انتشار Hardware: Rivals مشخص شد

۲۶ آذر ۱۳۹۴ - ۰۹:۳۰

تاریخ انتشار بازی Hardware: Rivals برای کنسول پلی استیشن 4 مشخص شد. این بازی قرار است تا به صورت دیجیتالی برای کنسول پلی استیشن 4 منتشر شود. این موضوع را بخش سرگرمی‌های شرکت سونی اعلام کرد. برای جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

تاریخ انتشار این عنوان 19 ژانویه سال 2016 میلادی اعلام شده است. قیمت بازی Hardware: Rivals نیز مشخص شد. شما باید مبلغ 19،99 دلار برای خرید آن بپردازید. این بازی آنلاین چند نفره شما را در برابر سایر بازی‌بازان قرار خواهد داد. شما باید کنترل یک تانک را برعهده گرفته و با دشمنان خود مقابله کنید. همچنین تعداد نقشه‌های بازی نیز بسیار زیاد اعلام شده است.

وظیفه ساخت این بازی برعهده SCE Connected Content Group است و این استودیو وعده انتشار نقشه‌های زیاد، وسایل نقلیه و مودهای جدیدی در آینده ای نزدیک و بعد از انتشار بازی داده است. همچنین این عنوان هر هفته بروزرسانی جدیدی دریافت خواهد کرد تا مشکلات آن به کاهش یابند که این مساله با توجه به آنلاین بودن بازی کاملا طبیعی است. لازم به ذکر است که این عنوان تنها در قاره اروپا عرضه خواهد شد.

لازم به ذکر است که این بازی ابتدا در سال 2002 میلادی برای کنسول نسل ششمی پلی استیشن 2 منتشر شده بود و Hardware: Rivals یک نسخه بازسازی شده است.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید