کارگردان Ace Combat 7 از تنوع بالای جنگنده‌های بازی می‌گوید: از Su-30 تا F-22

۲۶ آذر ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۰

سری Ace Combat از همان نسخه‌های اولیه همیشه به داشتن هواپیماهای جنگنده متنوع و فراوان معروف بود. هواپیماهایی که با جزئیات فروان از روی مدل‌های واقعی طراحی شده بودند و شما می‌توانستید با آن‌ها به شکار اهداف مختلف بپردازید. امروز در طی مصاحبه وبسایت معتبر فامیتسو با کازوتوکی کنو، کارگردان هفتمین نسخه از این فرنچایز محبوب، وی در مورد جنگنده‌های موجود در این نسخه توضیح داد. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

اول از همه کازوتوکی کنو اعلام کرد که برای اولین بار در Ace Combat 7، شاهد مجموعه جنگندهای Su-30 Flanker-C خواهیم بود. جنگنده‌هایی که قبلا در هیچ یک از عناوین سری حضور نداشته‌اند و برای اولین بار در تریلر رونمایی Ace Combat 7 به نمایش گذاشته شدند. وی از علاقه شخصی خود به جنگنده‌های Su-27، Su-35 و Su-37 گفت. اما از آنجایی که در سری Ace Combat همیشه شاهد نسخه یک سرنشین این مجموعه از Flankerها بودیم؛ وی از اعضای تیم راجع به نسخه دو سرنشین Su-30 پرسیده و با موافقت تیم، این‌بار شاهد نسخه دو سرنشین این جنگنده خواهیم بود.
وی در ادامه از جنگنده F-22 سخن گفته و ذکر کرد که این جنگنده یکی از محبوب‌ترین‌ جنگنده‌های جهان است، طوری که حتی افرادی که علاقه فراوانی به هواپیما ندارند نیز این جنگنده را می‌شناسند. به همین علت F-22 قطعا لیاقت لقب «هواپیمای قهرمان» را خواهد داشت. حالت خاص و تخت این جنگنده که شکل مخفیانه‌ای به آن می‌دهد، F-22 را به اندازه F/A-18F، تبدیل به یک جنگنده به تمام عیار می‌کند.
کازوتوکی کنو در پاسخ به سوال خبرنگار فامیتسو راجع به حضور F-15 و A-10 در هفتمین نسخه Ace Combat اظهار داشت که تیم در حال ساخت مجموعه مناسبی از جنگندها است و از آن‌جایی که آن‌ها بازی را برای جدیدترین سخت افزارها تولید می‌کنند، قطعا از استانداردهای سری دور نخواهند شد.
در پایان نیز کازوتوکی کنو در مورد کشتی هوایی ساختگی موجود در بازی که با نام FAS شناخته می‌شود و در تریلر بازی شاهد نگهبانی FAS از یک آسانسور فضایی بودیم، سخن گفت. استفاده گسترده از پهبادها در آینده یکی از تم‌های مهم بازی خواهد بود، بنابراین پهبادها به طراحی FAS افزوده شده‌اند.
با توجه به گفته‌های کازوتوکی کنو، می‌توان از علاقه فراوان وی به FAS و طراحی خاص آن آگاه شد. لازم به ذکر است، طراحی FAS توسط ماساتو کانو انجام شده است. شخصی که در ساخت چندین نسخه از سری Ace Combat حضور داشته و به عنوان کارگردان هنری نسخه هفتم، در تیم حضور دارد.

Ace Combat 7 در تاریخ نامعلومی به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن4 و پلی‌اسیتشن واقعیت مجازی منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید