کاتسوهیرو هارادا درخواست‌ها برای نسخه رایانه‌های شخصی Tekken 7 را بررسی می‌کند!

۲۵ آذر ۱۳۹۴ - ۲۲:۵۱

همیشه سری بازی‌های Tekken دارای محبوبیت بسیار بالایی در بین بازی‌بازان و به خصوص افرادی که به سبک Fighting علاقه مند هستند، دارند. حال، با وجود اینکه هنوز باندای نامکو گیمز نسخه رایانه‌های شخصی Tekken 7 را که جدیدترین نسخه این سری است تایید نکرده است، کاتسوهیرو هارادا با انتشار چند توئیت از اینکه در حال مطالعه درخواست‌هایی است که برای نسخه رایانه‌های شخصی به دستش رسیده است، خبر داد. در ادامه خبر با گیمفا همراه باشید.

این موضوع را حتما مد نظر داشته باشید که این توئیت از سوی هارادا به معنی تایید عرضه نسخه رایانه‌های شخصی Tekken 7 نیست؛ اما شاید بتواند آن را محتمل‌تر کند. یکی از توئیت‌های کاتسوهیرو هارادا را مشاهده می‌کنید:

گفتنی است که این بار اول نیست که هارادا به عرضه نسخه‌ رایانه‌های شخصی Tekken 7 تمایل نشان می‌دهد. وی پیش از این نیز به این موضوع که هواداران بسیاری نسخه رایانه‌های شخصی بازی را ترجیح می‌دهند، اشاره کرده بود.

Tekken 7: Fated Retribution از موتور گرافیکی آنریل انجین 4 بهره می‌برد و اولین بار دستگاه‌های آرکید در دسترس قرار خواهد گرفت. همچنین مدتی بعد نیز برای پلی استیشن 4 و پلی استیشن وی آر نیز پورت خواهد شد.

گفتنی است که Tekken 7: Fated Retribution یک به‌روز رسان برای بازی Tekken 7 است و دارای ویژگی‌های جدید، استیج‌های جدید، لباس‌ها و شخصیت‌های جدیدی خواهد بود. همچنین در این نسخه شخصیت Akuma از بازی Ultra Street Fighter IV قابل بازی خواهد بود؛ البته گفته شده است که Akuma یک شخصیت منفی خواهد بود!

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید