به‌روزرسانی جدید 3 Just Cause زمان بارگذاری را هدف قرار می‌دهد

۲۶ آذر ۱۳۹۴ - ۰۹:۰۰

یکی از بزرگترین مشکلات بازی Just Cause 3 -واقعا بزرگ (!)- زمان بارگذاری طولانی آن است. گذارشات نشان می‌دهد که این بارگذاری می‌تواند در نسخه‌های پلی استیشن و رایانه‌های شخصی تا سه دقیقه هم طول بکشد. عمق فاجعه در نسخه ایکس باکس وان مشخص می‌شود؛ جایی که گاهی باید برای بازی کردن پانزده دقیقه صبر کنید! با گیمفا همراه باشید.

بالاخره اسکوئر انیکس به فکر افتاده و تصمیم دارد به روزرسانی جدیدی را برای پلی‎استیشن 4 منتشر کند. نسخه‌ی رایانه‎های شخصی در روز جمعه و ایکس باکس وان هم هفته‌ی آینده میزبان این به روزرسانی خواهند بود. هدف اصلی این بروزرسانی، همانگونه که ذکر شد، از بین بردن این بارگذاری‌های طولانی است.

بر اساس اطلاعات بدست رسیده، علاوه بر بهبود مورد مذکور، قرار است این به روزرسانی 132 مگابایتی بر ثبات پایداری بازی بیافزاید. همچنین، رفع مشکلات موارد آنلاین و  رفع مشکلی که باعث می‌شد وسایل نقلیه ناپدید شود نیز از وظایف این به روزرسانی است.

«از زمان عرضه، در حال بررسی نقدها و گزارشات شما بوده‌ایم تا بتوانیم حل مشکلاتتان را اولویت بندی کنیم. ما از شکیبایی شما بسیار متشکریم و مطلعیم که مدت ها بود منتظر این به روزرسانی بوده‌اید. همچنین، خرسندیم تا به اطلاع برسانیم که این بروزرسان تنها بخش کوچکی از برنامه بزرگ ما برای بهبود این بازی است.»

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید