تاریخ انتشار نسخه آزمایشی Kingdom Come: Deliverance مشخص شد

۲۵ آذر ۱۳۹۴ - ۲۲:۱۱

امروز استودیو وارهورس (Warhorse)، تهیه کننده و سازنده عنوان نقش آفرینی و قرون وسطایی Kingdom Come: Deliverance، از تاریخ شروع نسخه آرمایشی (بتا) این عنوان رونمایی کرد. برای جزئیات بیشتر در رابطه با نسخه بتا این عنوان، با گیمفا همراه باشید.

Kingdom Come: Deliverance که یک عنوان نقش آفرینی اکشن است، شما را با خودش به قرن پانزدهم و پادشاهی بوهم (کشور چک) برده و با شبیه سازی دقیق و محتوای واقعیش، قرار است تبدیل به یک عنوان بزرگ شود.
در یکی از جدیدترین ویدئوهای «خاطرات توسعه دهندگان» این عنوان، استودیو سازنده از تاریخ شروع نسخه آزمایشی (بتا) Kingdom Come: Deliverance در سه‌ماهه اول سال 2016 میلادی خبر داده و همچنین از یک مکانیسم جدید به نام «جنایت» و «سرنوشت» رونمایی کرد.
این سیستم جالب به شما جازه می‌دهد تا با انجام کارهای خلاف و جنایات مختلف در بازی، تبدیل به یک روانی به تمام معنا شوید یا در نقطه مقابل با انجام کارهای خوب و نیک، خودتان را تبدیل به یک انسان پاک کنید.
همچنین در ویدیو مذکور، یک همراه سگ نیز مشاهده شد که مدل آن براساس یک نژاد منقرض شده طراحی شده است.
لازم به ذکر است، کارگردان بازی دانیل واورا بوده که از کارهای مهم وی می‌توان به خلق و کارگرادنی عناوین محبوب و به یادماندنی Mafia: The City of Lost Heaven و Mafia II اشاره کرد.
Kingdom Come: Deliverance مراحل ساخت خود را با انجین قدرتمند کرای انجین دنبال کرده و در تاریخ نامعلومی برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن4 و اکس‌باکس‌وان منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید