Trine 3: The Artifacts of Power سه‌شنبه هفته بعد برای پلی‌استیشن4 منتشر می‌شود

۲۵ آذر ۱۳۹۴ - ۲۰:۳۳

مطمئنا نسخه دوم بازی هنری و محبوب Trine آنقدر خوب و مورد پسند بود که ساخت نسخه سوم آن در دستور کار استودیوی Frozenbyte قرار بگیرد. Trine 3: The Artifacts of Power هم‌اکنون در شبکه استیم در دسترس است اما کنسول بازان، منتظر این بازی هستند. برای دریافت اطلاعات بیشتر با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

به تازگی خبر رسیده که عنوان Trine 3: The Artifacts of Power در سه شنبه هفته بعد، یعنی 22 دسامبر برای کنسول پلی‌استیشن4 عرضه می‌شود. قیمت این بازی 21.99 دلار خواهد بود و سازندگان قول تخفیف 10 درصدی برای کاربران پلی‌استیشن‌پلاس را داده‌اند.

قسمت سوم Trine با گرافیک و گیم‌پلی تمام سه‌بعدی و مخلوطی از گیم‌پلی‌های 2.5بعدی قسمت‌های 1 و 2 ساخته شده است. این بازی در مجموع 28 تروفی دارد که این تروفی‌ها می‌تواند برای شکارچیان تروفی جالب باشد. برای دیدن فهرست تروفی‌های این بازی به اینجا مرجعه کنید.

بخش Co op محبوب این سری بازگشته و می‌توانید با قهرمان‌های بازی به‌صورت چند نفره بازی کنید. Trine 3: The Artifacts of Power همچنین با وضوح تصویر 1080p و با نرخ فریم 60 بر ثانیه اجرا می‌شود در وضوخ 720p از سه بعدی برجسته نیز پشتیبانی می‌کند. در آخر، بازی زبان‌های انگلیسی، فرانوسوی، آلمانی، اسپانیایی، روسی، ژاپنی و برزیلی-پرتغالی و زبان‌های زیرنویس ایتالیایی، دانمارکی، نروژی، سوئدی، چینی و فنلاندی را دارا است.

داستان از جایی آغاز می‌شود که قهرمانان از انجام وظایفشان خسته می‌شوند. آن‌ها تصمیم می‌گیرند که هدیه‌های ویژه خود را به Trine بازگردانند و سرانجام با دخالت در قدرت‌هایی که فراتر از فهم آن‌ها است، Trine نابود می‌شود و جادوگر سیاه قلب باستانی فرار می‌کند. حال، قهرمانان باید با تنها تکه شکسته Artifact که در اختیار دارند، کارهایی که انجام دادند را جبران کنند و اوضاع را بهبود بخشند.

0
0

بیشتر بخوانیدمطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید