معنی لوگوی جدید استودیوی Kojima Productions چیست؟ کوجیما توضیح می‌دهد

۲۵ آذر ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۲

مطمئنا همه بازی‌بازان از اتفاق‌هایی که دیروز افتاد و اخباری که منتشر شد آگاه و البته بسیار هیجان زده هستند. همکاری سونی و کوجیما و ساخت بازی‌های جدید به وسیله هیدئو کوجیما اتفاق کمی نیست. نام استودیوی جدید تاسیس شده به‌وسیله کوجیما نیز مانند سابق، Kojima Productions گذاشته شده است. برای خواندن ادامه خبر با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

کوجیما پس از تاسیس استودیوی جدید و ارائه لوگو، اعلام کرد که این لوگو معنی عمیقی دارد. او همچنین به توضیح و تفسیر آن پرداخت:

«این لوگوی جدید استودیو است که شبیه یک شوالیه قرون وسطایی و یک لباس فضایی نیز دارد.

— HIDEO_KOJIMA (@HIDEO_KOJIMA_EN) December 16, 2015

این لوگو دید خاصی را توضیح می‌دهد: «هدف ما دنیایی جدید با آخرین فناوری‌ و روحیه‌ای پیشگام است»

— HIDEO_KOJIMA (@HIDEO_KOJIMA_EN) December 16, 2015

هیدئو کوجیما همچنین تایید کرد که این لوگو به‌وسیله یوجی شینکاوا، طراح حرفه‌ای شخصیت‌ها و محیط بازی‌های متال گیر سالید، طراحی شده است.

قطعا همه منتظر شروع کار هیدئو کوجیما افسانه‌ای در Kojima Productions جدید و معرفی بازی جدید ایشان هستند. اما یک نکته ذهن بسیاری را به خود مشغول کرده است؛ همه ما از علاقه کوجیما به بحث واقعیت مجازی با خبر هستیم و با توجه به ظاهر لوگوی جدید استودیوی کوجیما (اشاره او به آخرین فناوری)، بسیاری گمان می‌کنند که بازی جدید کوجیما یک بازی بر اساس واقعیت مجازی باشد. فقط می‌توانیم منتظر بمانیم و ببینیم چه می‌شود.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید