تماشا کنید: محتوای الحاقی جدیدی برای Project Cars در راه است

۲۵ آذر ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۶

پس از انتشار عنوان Project Cars، سازندگان این بازی، یعنی استودیوی اسلایتلی مد تصمیم بر عرضه محتواهای الحاقی برای بازی خود گرفتند و تا به حال ۵ بسته الحاقی برای این عنوان عرضه شده، اما بسته الحاقی ششم این عنوان، به نظر عالی می رسد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

شاید Project Cars آنطور که باید جدی گرفته نشد، شاید با انتشار Forza Motorsport 6 نگاه‌ها از این بازی برداشته شد و شاید این عنوان به آن چه مستحقش بود نرسید، اما اگر در سبک ریسینگ حرفه‌ای هستید و به دنبال چالش‌های هاردکور می‌گردید، Project Cars یکی از بهترین گزینه‌ها است. نمی‌خواهیم از موضوع اصلی منحرف شویم؛ استودیوی اسلایتلی مد محتوای الحاقی جدیدی را به بازی خود اضافه کرده که اتوموبیل‌های اسپورت شرکت Renault در آن مانور می‌دهند. قطعا این محتوای الحاقی یکی از بهترین‌ها است و ارزش خریداری توسط طرفداران را دارد. اتوموبیل‌های Renault Sport R.S.01 ،Formula Renault 3.5 ،Mégane R.S ،275 Trophy-R و Mégane Trophy V6 اتوموبیل‌های اشتها برانگیزی هستند.

محتوای الحاقی اتوموبیل‌های شرکت Renault در روز 22 دسامبر و برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن4 و اکس‌باکس‌وان منتشر خواهد شد.

شما می‌توانید تریلر منتشر شده از این محتوای الحاقی را در زیر مشاهده و دانلود کنید:

دانلود با کیفیت 720p

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید