جشنواره دوستی بازی آنلاین مستر90 به مناسبت انتشار بازی موبایل، تمدید شد!

۲۵ آذر ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۶

بازی آنلاین فوتبالی مستر90 نزدیک دو سالی هست که به عنوان پرطرفدارترین بازی آنلاین ایرانی اسم خودش را مطرح کرده، و حالا در جدیدترین طرح خودش جشنواره دوستی ها با جوایزی مثل آیفون6، ایکس باکس وان، سکه های بهار آزادی، جوایز نقدی و… را راه انداخته است و تا کنون بیش از 10 هزار قطعه عکس با محوریت بازی آنلاین مستر90 و دوستی در این جشنواره ثبت شده است و این استقبال سبب شده که زمان این جشنواره به مدت یک ماه تمدید شود! 

به همین مناسبت نگاهی می اندازیم به بازی آنلاین مستر90 و همین طور شرکت سازنده ی بازی، ایواک.

استودیو بازی سازی ایواک، کار خودش را با ساخت موتور بازی های آنلاین برای سایر شرکت های بازی سازی آغاز کرد و سپس با ارایه بازی آنلاین گرز (www.gorz.ir) به صورت مستقل، به جمع شرکت های ارایه دهنده بازی در ایران پیوست. پس از استقبال از بازی موفق گرز، این شرکت بازی آنلاین دیگری با محوریت مربی گری فوتبال به نام مستر90 (www.mr90.ir) را منتشر نمود.

گرز در طی 3 سال فعالیت خودش موفق به جذب 600 هزار کاربر در دو سرور و مستر90 در طی دو سال فعالیت موفق به جذب بیش از 700 هزار کاربر فعال شد و به پرطرفدارترین بازی آنلاین ایرانی بدل شد و حالا ایواک در حال تست نهایی برای ارایه بازی مستر90 روی گوشی های موبایل است و به این ترتیب مستر90 اولین بازی آنلاین ایرانی خواهد بود که هم از پلت فرم های مختلف موبایل و هم از بستر وب برای بازی پلیرها بهره می برد!

علاوه بر این ایواک امسال قصد دارد نسخه دوم بازی آنلاین گرز را هم ارایه کند که مسلما خبر خوشی برای طرفداران این بازی آنلاین نیز هست!

لینک بازی آنلاین مستر90: www.mr90.ir

لینک بازی آنلاین گرز: www.gorz.ir

 

اگر شما هم از طرفداران این بازی ها هستید، نظرات خودتان را برای ما بنویسید.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید