جدیدترین به‌روزرسان GTA Online هم‌اکنون در دسترس است: آیا می‌توانید قایق 10 میلیون دلاری را بخرید؟!

۲۵ آذر ۱۳۹۴ - ۱۵:۰۰

بالاخره روز موعود فرا رسید و جدیدترین به‌روزرسان رایگان عنوان محبوب GTA Online که با نام «Executives and Other Criminals» شناخته می‌شود، منتشر شد. با گیمفا همراه شوید تا به بررسی اجمالی این به‌روزرسان جذاب بپردازیم.

اول از همه اینکه به‌روزرسان جدید که امروز برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن4 و اکس‌باکس‌وان منتشر شد؛ تعدادی کارفرمای خلافکار، وسایل نقلیه، سلاح جدید و البته یک قایق ویژه با قیمتی استثنائی را به بازی اضافه می‌کند.
حجم این به‌روزرسان جدید معادل با 1.3 گیگابایت بوده و شامل دسته عظیمی از ویژگی‌های درخواستی و بهبودهای فراوان است.
در کنار سلاح‌ها و وسایل نقلیه جدید، چیزی که بیشتر از همه ویژگی‌های به‌روزرسان جلب توجه می‌کند، یک قایق ویژه است: آپارتمان شناوری برای شما که همراه با امکاناتی بی‌نظیر مانند مکان فرود هلیکوپتر و محیط بسیار بزرگی و البته تعداد فراوانی پرسنل اختصاصی، لحظات بسیار خوشی را در GTA Online برای شما رقم می‌زند.
پرسنل شما هنگامی که در خشکی باشید، برای شما وسایل نقلیه ارسال می‌کنند و به نظر می‌رسد که شما می‌توانید این قایق ویژه را در نقاط مختلفی از نقشه، شناور کنید. همچنین این قایق دارای یک سیستم دفاعی ویژه نیز بوده و کافی است نزدیک به این قایق پرواز کنید تا شاهد سقوط خود در اعماق دریا شوید.
اگر شما نیز خواستار این قایق هستید، بایستی با توجه به مدل‌های موجود از آن، مبالغ 6، 7 یا 8 میلیون دلار ناقابل را پرداخت کنید. تازه پرداخت این مبالغ پایان کار نیست و پس از خرید آن نوبت به شخصی سازی و اعمال تنظیمات دلخواه بر روی این قایق می‌شود. اگر قصد ساخت بهترین قایق موجود را دارید، بایستی حداقل 10 میلیون دلار در بازی خرج کنید.
در ادامه شما را به مشاهده تصاویری از این قایق و قابلیت‌های شخصی سازی آن دعوت می‌کنیم:

اگر قایق بالا نظر شما را جلب نکرده، می‌توانید سری به خانه‌های جدید موجود در منطقه Vinewood Hills نیز بزنید.از سلاح‌های جدید بازی می‌توان به یک سلاح کمری رولور و یک چاقوی ضامن‌دار اشاره کرد.
در کنار امکانات ذکر شده، بازی‌بازان می‌توانند یک جنگ مافیایی را نیز آغاز کرده و تبدیل به یک رئیس گروه مافیایی شوند و دیگر بازی‌بازان را به عنوان محافظ شخصی استخدام کنند. پس از آن می‌توان وارد نبردهایی جهت سلطه بر نقاط مختلف شهر «لوس سانتوس» شد.
همچنین یک حالت جدید به نام «مخالف» بعلاوه یک لیموزین مسلح شده نیز در به‌روزرسان وجود دارد. تازه این پایان کار نبوده و شاهد یک آپارتمان با قابلیت شخصی سازی کامل و پنج گاراژ جدید هستیم.
Executives and Other Criminals هم اکنون برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن4 و اکس‌باکس‌وان در درسترس است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید