فیل اسپنسر: کنترلر الیت به سرعت فروش می‌رود!

۲۵ آذر ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۰

در E3 سال ۲۰۱۵ بود که مایکروسافت کنترلر الیت را معرفی کرد. قیمت این کنترلر ۱۵۰ دلار است و بسیاری گمان می‌کردند با توجه به قیمت بالا فروش زیادی نخواهد داشت. اما زمانی که این کنترلر عرضه شد، تقریبا تمامی فروشندگان بزرگ به‌سرعت موجودی کنترلر را به‌فروش رساندند. فیل اسپنسر در حساب رسمی توییتر خود درمورد فروش کنترلر صحبتی داشته است. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه با گیمفا همراه باشید.

اسپنسر در پاسخ به عکس کنترلر الیت یکی از طرفداران که به تازگی خریداری کرده بود، اینطور نوشت که مایکروسافت به‌سرعت موجودی را افزایش می‌دهد و کنترلر نیز به‌سرعت به فروش می‌رود و ناموجود می‌شود! اسپنسر ابراز آگاهی کرد که مایکروسافت از توجه طرفداران و درخواست بالای آن‌ها برای کنترلر الیت باخبر است و تمام تلاش خود را برای موجود کردن آن می‌کند.

بسیاری از فروشگاه‌های بزرگ اینترنتی هم‌چون آمازون، گیم‌استاپ و حتی فروشگاه مایکروسافت موجودی این کنترلر محبوب را به اتمام رساندند. مایکروسافت انتخاب دومی نیز به طرفداران داده است و شما می‌توانید باندل الیت اکس باکس‌وان را به قیمت ۵۰۰ دلار خریداری کنید. این باندل دارای یک کنسول اکس باکس‌وان با هارد هایبرد است و کنترلر الیت نیز در ان موجود است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید