نقشه بسته الحاقی Dying Light: The Following دوبرابر بازی اصلی است

۲۵ آذر ۱۳۹۴ - ۰۹:۰۰

هفته گذشته بود که سازندگان Dying Light: The Following زمان انتشار بسته الحاقی بزرگ را اعلام کردند. همچنین نسخه بهبودیافته بازی نیز قرار است منتشر شود و خبر خوب این است که دارندگان نسخه اصلی بازی نیز، نسخه بهبود یافته را در قالب یک به‌روزرسانی دریافت خواهند کرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه با گیمفا همراه باشید.

تیمون سمکتالا، تهیه کننده بازی، در مورد ویژگی‌های بسته الحاقی Dying Light: The Following به سوالات خبرنگار wccftech اینطور پاسخ داد:

سوال:‌ «شما به این نکته اشاره کردید که نقشه محتوای Dying Light: The Following بزرگ‌تر از جمع کل نقشه‌های بازی اصلی است. دقیقا منظورتان چقدر بود؟ ده درصد بزرگ‌تر؟ بیست درصد؟ می‌توانید به‌صورت دقیق بگویید؟»

پاسخ: «ما هنوز مناطق بازی را به‌صورت کاملا دقیق بررسی نکردیم اما یک نگاه سطحی به ما نشان داد که بزرگی نقشه چیزی حدود دوبرابر نسخه اصلی خواهد بود.»

اینطور که به‌نظر می‌رسد نقشه بازی بسیار بزرگ است، خصوصا اینکه در نسخه اصلی دو نقشه بازی از هم جدا بودند و باید برای سفر به منطقه دیگر بازی بارگذاری انجام می‌گرفت اما نقشه Dying Light: The Following یک‌دست است.

در ادامه نیز سوالی در مورد اضافه شدن وسیله نقلیه به بازی شد و اینکه آیا این ویژگی جدید باعث کمبود توجه به پارکور می‌شود یا نه.

سوال: «به‌عنوان کسی که Dead Island را تجربه کرده است، اضافه شدن پارکور در Dying Light به‌جای خودرو کاملا منطقی بود. حال، در بسته الحاقی The Following شما وسیله نقلیه معرفی کردید که باعث می‌شود این نگرانی به‌وجود آید تا اهمیت پارکور در بازی کاهش یابد. شما چطور می‌خواهید از به‌وجود آمدن این مشکل جلوگیری کنید؟»

پاسخ: «مناطق بسیاری در بازی وجود دارد که هنوز پارکور عامل اصلی زنده ماندن شماست. ما می‌دانیم که طرفداران عاشق پارکور بودند پس آن را یکی ویژگی‌های مهم The Following قرار دادیم. اضافه شدن خودرو یک ویژگی جدید برای بازی است و پارکور نیز همچنان به‌عنوان یک عنصر اصلی در بازی وجود خواهد داشت.»

Dying Light: The Following در تاریخ ۲۰ بهمن برای اکس باکس‌وان، پلی استیشن ۴ و کامپیوترهای شخصی منتشر می‌شود.

 

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید