اطلاعاتی جدید از بسته الحاقی بازی Halo 5: Guardians منتشر شد

۲۵ آذر ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۰

این هفته، بسته الحاقی جدیدی برای بازی Halo 5: Guardians منتشر می‎شود که دو روش جدید Assassination به بازی اضافه می‎کند. با جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

استودیوی  343 اینداستریز، سازنده بازی Halo 5: Guardians دو تصویر متحرک جدید از این عنوان منتشر کرده است و دو روش جدید Assassination را به ما معرفی می‎کند که در نگاه اول در مقایسه با محتوای خود بازی و بسیاری از درگیری ها و مبارزات که حتی اثری از خون و خونریزی نیز در آن ها مشاهده نمی‎شود، بسیار خشونت آمیز و بی‌رحمانه است. اولین روش «Nice Try» نام دارد و همان طور که در تصویر مشاهده می‎کنیم، ابتدا بازیکن اول یک لگد دورانی به دشمن خود وارد می‎کند و سپس در ادامه این بازیکن دوم(دشمن) است که پای وی را می‎گیرد و او را نقش بر زمین کرده و با ضربه‎ای با پاشنه پا سر وی را متلاشی می‎کند.

روش دوم نیز «Oh Snap» نام دارد و مشاهده می‎کنیم که ابتدا ضربه ناگهانی و محکمی به کتف دشمن وارد می‎کنید و سپس می‎توانید با اسلحه سردی که در اختیار دارید، صورت وی را بشکافید.

البته باید توجه داشته باشید که هم‌‎تیمی شما و سایر بازی‎بازان می‎توانند در حمله شما اختلال ایجاد کنند یا حمله شما را قطع کنند؛ پس بهتر است در این مواقع دوستان و هم‎تیمی‎ها را از خود دور کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید