کشف تمام آیتم های زیر آب بازی Fallout 4 توسط یکی از بازی‎بازان

۲۴ آذر ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۶
اتمام کل بخش داستانی بازی Fallout 4 فقط در یک ساعت و نه دقیقه!

به‎تازگی یکی از کاربران موفق شده است تمام آیتم‎های زیرآب عنوان Fallout 4 را کشف کند و با سایر بازیبازان در یکی از سایت‎ها به اشتراک بگذا‎رد. برای خواندن جزییات این خبر به ادامه مطلب مراجعه کنید.

همانطور که می‌دانید بازی Fallout 4 تمرکز زیادی بر دنیای زیرآب این عنوان داشته است، اما بیشتر کاربران در حین بازی به‎ خاطر دلایلی مانند محدودیت دید شخصیت در زیرآب و جوایز ناچیز ترجیح می‎‌دهند وقت زیادی بر روی این قسمت از بازی نگذارند.

اگر شما هم جزو این دسته از بازیبازان  هستید، خبر‎خوش برای شما این است که به‎ تازگی کاربری با نام مستعار Lavonicus با صرف وقت زیاد بر روی این موضوع و گذراندن بیش از 30 ساعت بالاخره توانسته با روش آزمون و خطا تصاویری از محل دقیق این آیتم های موجود در زیر آب بازی به همراه مشخصات آنها در سایت Imgur منتشر کند، حال به لطف زحمات این کاربر شما به سادگی می‎توانید در کمترین وقت ممکن به همه‎ی این آیتم های موجود در دنیای زیرآب دسترسی پیدا کنید، زیرا پیدا کردن تمامی این آیتم ها کار چندان آسانی نبود. با مشاهده این تصاویر مشخص می‎شود که به جز کشف مکان‎های حیرت‎انگیز و تعدادی صندوقچه آیتم های دیگری برای دنیای زیر آب این بازی درنظر گرفته نشده است؛ اما شاید در بسته‎های الحاقی که در آینده برای این بازی منتشر می‎شوند ما شاهد اضافه شدن مواردی دیگری به این قسمت از بازی باشیم.

در زیر می‎توانید این تصویر منتشر شده را مشاهده کنید:

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید