شروع مسابقات Mars TV Dota2 League در منطقه آمریکا‌ی‌شمالی و اروپا

۲۴ آذر ۱۳۹۴ - ۱۶:۰۰

لیگ (Mars TV Dota2 (MDL با بازی دو تیم Complexity در برابر Not Today آغاز شد که در دو بازی پیاپی Complexity حریف خود را از پیش رو برداشت. مرحله مقدماتی این مسابقات در پاییز و زمستان امسال برگزار می‌شود. برای مشاهده دیگر بازی‌ها و کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

این تورنمنت از ساعت 23:00 روز 14 دسامبر (23 آذر) مرحله مقدماتی خود را در منطقه آمریکای‌شمالی آغاز کرد تا یک تیم از بین هشت تیم شرکت کننده جواز حضور در مسابقات اصلی را کسب کند. جدول مسابقات این منطقه به شرح زیر است:

رقابت‌های منطقه اروپا نیز از تاریخ 15 دسامبر (27 آذر) آغاز خواهد شد و Troels “syndereN” Nielsen که چند سالی بود به عنوان گزارشگر و تحلیلگر بازی‌ها مشغول بود با جمع‌آوری یک تیم خوب به مسابقات بازگشته است. تیم او در بازی ابتدایی خود به مصاف Vega می‌رود. جدول این منطقه را در زیر می‌توانید مشاهده کنید:

 

هنوز اطلاعاتی از جدول بازی‌های منطقه چین و آسیای‌شرقی نیست اما شروع مسابقات در آسیای‌شرقی 21 دسامبر (30 آذر) و چین 25 دسامبر (4 دی) است. تیم‌های حاضر در جدول چین به علت تعداد زیاد احتمالا به صورت لیگ و گروهی در برابر هم قرار خواهند گرفت و برترین تیم های هر گروه به مرحله حذفی صعود خواهند کرد. رقابت‌ها به صورت (Best OF Three(BO3 است و از هر منطقه یک نماینده صعود می‌کند (احتمالا چیندو برگزیده خواهد داشت) که در مجموع با پنج تیم مستقیم دعوت شده به مسابقات 10 تیم به تورنمنت اصلی صعود می کنند که در تاریخ 28 تا 31 ژانویه (8 تا 11 بهمن) در مقابل هم قرار می گیرند. مجموع جوایز این تورنمنت 250 هزار دلار خواهد بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید