تاریخ انتشار Unravel مشخص شد

۲۴ آذر ۱۳۹۴ - ۰۹:۰۰

Unravel را که یادتان هست؟ عنوان بسیار خلاقانه و زیبای استودیو ColdWood Interactive که در طول نمایشگاه E3 امسال معرفی شد و تحسین و تمجید همگان را در پی داشت. حال امروز کمپانی الکترونیک آرتز، تهیه کننده این عنوان، از تاریخ انتشار رسمی بازی به همراه قیمت و مزایای آن برای افراد مجهز به سرویس ویژه EA Access خبر داد. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

این عنوان خلاقانه که گیم‌پلی آن برمبنای معماهای فیزیک طراحی شده است؛ در سبک سکوبازی بوده و داستان یک شخصیت جذاب و دوست داشتنی به نام Yarny را روایت می‌کند؛ شخصیتی که به طور کامل از نخ تشکیل شده و شما می‌توانید ماجراهای وی را با داشتن یکی از پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن۴ یا اکس‌باکس‌وان، در تاریخ ۹ فبریه سال ۲۰۱۶ (مصادف با ۲۰ بهمن ماه) تجربه کنید.
الکترونیک آرتز این تاریخ انتشار را چند ساعت پیش منتشر کرده و اعلام کرد که جهت تجربه این عنوان که فقط به صورت دیجیتالی منتشر می‌شود، بایستی مبلغ ۱۴٫۹۹ یورو را پرداخت کنید.
همچنین آلکترونیک آرتز اعلام کرد که اعضای سرویس ویژه EA Access می‌توانند زودتر از تاریخ انتشار بازی، آن را تجربه کرده و اگر قصد خرید آن را دارند، می‌توانند با ۱۰ درصد تخفیف همیشگی این سرویس، اقدام به خرید این عنوان کنند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید