Super Mario Galaxy برای کنسول Wii U درجه بندی سنی شد

۲۳ آذر ۱۳۹۴ - ۲۲:۵۰

اگر شما نیز از معدود افرادی هستید که به کنسول نسل هشتمی کمپانی نینتندو، یعنی Wii U، دسترسی دارید؛ ممکن است بتوانید تا قبل از به پایان رسیدن سال ۲۰۱۵ میلادی، نسخه غربی عنوان محبوب کنسول Wii کمپانی نیتندو، یعنی Super Mario Galaxy را در کنسول‌تان تجربه کنید. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

در حالی که چند وقتی از انتشار عنوان Super Mario Galaxy 2 برای کنسول Wii U در غرب می‌گذرد؛ بنا به دلایلی، نسخه اول این عنوان هرگز در غرب منتشر نشده و با وجود اینکه عنوان مذکور در اوایل سال جاری در فروشگاه‌های الکترونیکی ژاپن منتشر شد؛ Super Mario Galaxy همچنان در انحصار همین کشور است.
اما با توجه به شواهد موجود، می‌توان امید داشت که این موضوع به زودی تغییر کند؛ چرا که وبسایت نظام رده‌ بندی سنی بازی‌ها در آمریکا (ESRB)، امروز با به‌روزرسانی فهرست بازی‌های خود، عنوان Super Mario Galaxy را برای کنسول Wii U و با درجه سنی E برای این کشور رده‌ بندی سنی کرد.

همچنین با توجه به شایعات منتشر شده، می‌توان انتظار انتشار این عنوان برای کنسول Wii U در غرب را قبل از اتمام سال ۲۰۱۵ میلادی، داشت.
Super Mario Galaxy یکی از بهترین عناوین منتشر شده در طول سال‌های اخیر بوده و با داشتن میانگین امتیاز ۹۷ از منتقدین در وبسایت metacritic، بهترین بازی Wii در سال ۲۰۰۷ است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید