استودیوی Rare شایعات عرضه Rare Replay برای Wii U را رد کرد

۲۳ آذر ۱۳۹۴ - ۲۲:۲۰

قطعا بسیاری از بازی‌بازان قدیمی و کهنه کار، با عرضه بازی Rare Replay که شامل 50 بازی خاطره انگیز بازسازی شده استودیوی رر بود، بسیار خوشحال شدند. عنوان‌هایی که به وسیله استودیوی خلاق رر ساخته شده اند و برای کنسول اکس‌باکس‌وان عرضه شدند. برای خواندن ادامه خبر با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

به دنبال خبر عرضه شدن Minecraft برای کنسول Wii U و با توجه به این که مایکروسافت عنوان Minecraft را در اختیار دارد، شایعاتی مبنی بر انتشار عنوان مجموعه‌ای Rare Replay که مدتی پیش به صورت انحصاری برای کنسول اکس‌باکس‌وان عرضه شد، برای کنسول Wii U به گوش می‌رسد. این شایعات زمانی جالب می‌شوند که برخی از بازی‌های موجود در مجموعه Rare Replay، مدت‌ها پیش برای کنسول‌های نینتندو مانند Nintendo 64 منتشر شده بود. در هر صورت، استودیوی رر، امروز به تمام شایعات پایان داد و امکان عرضه Rare Replay برای Wii U را رد کرد.

«پرسش‌های زیادی راجع به نسخه Wii U پرسیده می‌شود، اما Rare Replay انحصاری کنسول اکس‌باکس‌وان است و ما هم‌اکنون به شدت در حال کار برروی عنوان Sea of Thieves هستیم. گرچه بابت اشتیاق شما متشکریم.»

— Rare Ltd. (@RareLtd) December 14, 2015

Rare Replay هم‌اکنون برای کنسول اکس‌باکس‌وان در دسترس است و اینطور که به نظر می‌آید، انحصاری باقی خواهد ماند.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید