تماشا کنید: با تریلر داستانی جدید Unravel همراه باشید

۲۴ آذر ۱۳۹۴ - ۰۹:۳۰

بدون‌شک یکی از شکه‌کننده‌ترین بازی‌هایی که در E3 2015 معرفی شد، عنوان Unravel بود. یک بازی پلتفرمر با تم جنگل‌های سبز و درختان زیبا که بازی‌باز را در فضایی متفاوت نسبت به‌دیگر عناوین شرکت منتشر کننده این عنوان یعنی الکترونیک آرتز قرار می‌داد. البته از آن زمان تا‌به‌الآن ما شاهد انتشار اطلاعات و تریلرهای زیادی از این بازی نبودیم، اما به‌نظر می‌رسد الکترونیک آرتز دیگر دست‌به‌کار شده و می‌خواهد با انتشار اولین تریلر داستانی بازی، هایپ بازی‌بازان را بالا ببرد. برای مشاهده این تریلر زیبا با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

تریلری که مشاهده خواهید کرد، اشاره‌ای کوچک به داستان این بازی بسیار زیبا کرده و شما را بیشتر با فضای داخل بازی آشنا می‌سازد. شایان به‌ذکر است این تریلر تاریخ انتشار این عنوان برای کنسول‌های نسل‌هشتمی و رایانه‌های شخصی را هم نشان می‌دهد. بیشتر از این چیزی نمی‌گویم و شما را به‌تماشای این تریلر زیبا دعوت می‌کنم.

مشاهده آنلاین تریلر

این بازی در تاریخ ۹ فوریه ۲۰۱۶ (۲۰ بهمن ۱۳۹۴) برای کنسول‌های پلی‌استیشن فور، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. شما هم‌اکنون می‌توانید با مراجعه به شبکه پلی‌استیشن یا اوریجین، این بازی را پیش‌خرید کرده و اگر از شبکه مخصوص پلی‌استیشن‌، این بازی را خریداری کنید یک تم مخصوص نیز به‌شما هدیه داده خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید