جدیدترین به‌روزرسان Grand Theft Auto Online این هفته منتشر خواهد شد

۲۳ آذر ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۰

Grand Theft Auto Online قرار است میزبان یک به‌روزرسان جدید دیگر در روز سه شنبه باشد. پس از افزوده شدن مواردی مانند مراحل، شخصیت‌ها و… در به‌روزرسان‌های قبلی، این بار نوبت به اضافه شدن حالت‌های جدید گیم‌پلی، وسایل نقلیه و خانه‌ها شده است. برای جزئیات بیشتر در رابطه با این به‌روزرسان، با گیمفا همراه باشید.

این به‌روزرسان که با نام «Executives and Other Criminals» شناخته می‌شود، دارای یک ویژگی جدید و اصلی است: شما می‌توانید در حالت جدید همکاری چندنفره (co-op) بازی، سازمان خلافکاری خود را تاسیس کرده و برای خود محافظ شخصی استخدام کنید.
اشخاصی که اقدام به تاسیس این سازمان کنند، یک چک پولی منظم دریافت کرده و شامل مزایای خاصی مانند دریافت امتیاز RP، stat boosts و GTA$ خواهند شد:

«افراد بسیار مهمی (VIP) که سازمان و ماموریت‌های منحصر به فرد خودشان را آغاز کنند؛ می‌توانند به شغل‌های همکاری چندنفره جدید، چالش‌ها و مهارت‌های ویژه در حالت آزاد و همچنین قابلیت استخدام یا اخراج دیگر بازی‌بازان به علت داشتن محافظین شخصی و یا تیمشان؛ دسترسی پیدا کنند.
در عین حال، محافظین شخصی می‌توانند چک پولی منظم دریافت کرده و شامل مزایای خاصی مانند دریافت امتیاز RP، stat boosts و GTA$ بشوند.»

همچنین انواع خودروهای زرهی جدید نیز به بازی افزوده شده که از آن‌ها می‌توان به «لیموزین مجهز به مسلسل ویرانگر» یا سیستم دفاعی موشکی برای قایق بادبانی ویژه، اشاره کرد.
به‌روزرسان The Executives and Other Criminals در روز سه شنبه 24 آذر ماه، برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن4 و اکس‌باکس‌وان منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید