آیا Quantum Break مجددا تاخیر خورده است؟!

۲۰ آذر ۱۳۹۴ - ۲۳:۵۱

در حالی که به پایان یکی از سال‌های پر از عناوین هیجان انگیز و زیبا در تاریخ صنعت بازی‌های رایانه‌ای نزدیک می‌شویم؛ بسیاری از ما در حال فکر کردن به عناوین زیبایی هستیم که قرار است در طول سال آینده منتشر شوند. مسلما یکی از این عناوین مورد انتظار، جدیدترین ساخته استودیو رمدی که همه ما آن را با فرنچایز Max Payne می‌شناسیم، یعنی Quantum Break خواهد بود. عنوانی که پس از تاخیرهای متوالی، بالاخره می‌توانیم آن را سال 2016 تجربه کنیم. حال با توجه به شواهد موجود، ممکن است این عنوان باری دیگر دچار تاخیر در انتشار شده باشد. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

در حالی که انتشار بازی قبلا نیز چندین بار با تاخیر مواجه شده بود؛ طرفداران همیشه نگران از احتمال یک تاخیر دیگر برای این عنوان بودند که با توجه به گزارش امروز وبسایت SpazioGames، به احتمال فراوان این اتفاق باری دیگر به وقوع پیوسته است.
با توجه به گزارشات این وبسایت، شعبه بریتانیا فروشگاه معتبر آمازون، تاریخ انتشار این عنوان را در صفحه فروش بازی مصادف با 4 آوریل قرار داده بود در حالی که هم اکنون به 4 مه تغییر پیدا کرده است. اگر شما نیز به وبسایت این فروشگاه مراجعه کنید، مسلما متوجه این مورد خواهید شد.
اگر تاریخ انتشار بازی برای خرده‌ فروشی‌ها تغییر کرده است، پی بردن به علت این تاخیر مسلما جالب خواهد بود. البته بایستی در نظر داشت که این موضوع ممکن است پیامد یک اشتباه نیز باشد و البته ممکن است آمازون این تاخیر را کمی زودتر از موعود، اعلام کرده است. در حالی که بسیاری از رسانه‌ها با ارسال پیامی به استودیو رمدی، خواستار تایید یا رد این موضوع بوده‌اند، همچنان پاسخی رسمی از استودیو به رسانه‌ها ارسال نشده است.
با وجود تاخیرهای متعدد این عنوان و البته طولانی شدن پروسه ساخت و توسعه بازی، تاخیر مجدد بازی مسلما موجب نارضایتی دارندگان کنسول نسل هشتمی مایکروسافت خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید