محبوب‌ترین بازی‌ها و ویدئوهای مربوط به بازی سال 2015 در وبسایت YouTube مشخص شدند

۱۸ آذر ۱۳۹۴ - ۲۳:۰۳

در حالی که به پایان سال 2015 میلادی نزدیک می‌شویم؛ موج فهرست‌ها و اسامی از بهترین‌های 2015 در زمینه‌های مختلف از همه جا سرازیر شده و اینبار نوبت به وبسایت اشتراک گذاری ویدئو YouTube رسیده تا محبوبترین بازی‌های رایانه‌ای سال 2015 و پربازدیدترین ویدئوهای مربوط به بازی‌ها را با انتشار فهرستی، مشخص کند. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

امروز YouTube اقدام به انتشار فهرستی از بزرگترین و پربازدیدکنندترین ویدئوهای مربوط به بازی‌های رایانه‌ای به همراه فهرستی از عناوین محبوب در این وبسایت نموده و بسیاری از افراد را با مشاهده رتبه اول این فهرست، شوکه کرده است!
در حالی که امسال شاهد عناوین بزرگ و مطرحی مانند The Witcher 3، Fallout 4، Batman: Arkham Knight و… بودیم، رتبه اول پربازدیدکننده ترین ویدئوی سال به عنوان محبوب استودیو سوپرسل، یعنی Clash of Clans می‌رسد. جالب است بدانید ویدئو Super Bowl این عنوان جدا از داشتن بیشترین آمار بازدید، دارای بیشترین میزان Like و اشتراک گذاری نیز بوده است.
از دیگر ویدئوهای محبوب می‌توان به تریلرها، ویدئوهای Let’s Play، ویدئوهایی با تم طنز مانند سری REACT و… اشاره کرد.
در ادامه شما را به مشاهده فهرستی از ویدئوهای برتر مرتبط به بازی‌های رایانه‌ای در وبسایت YouTube، دعوت می‌کنیم:

 1. Clash of Clans: Revenge – Official Super Bowl TV Commercial
 2. Real GTA
 3. Star Wars Battlefront Reveal Trailer
 4. Five Nights at Freddy’s 3 Teaser Trailer
 5. WARNING: YOU WILL DIE | Five Nights at Freddy’s 3 – Part 1
 6. Discover Pokémon in the Real World with Pokémon GO!
 7. Fallout 4 – Official Trailer
 8. Elders Play Grand Theft Auto V Elders React: Gaming
 9. Halo VS Call of Duty
 10. Final Fantasy VII – E3 2015 Trailer | PS4

در کنار ویدئوهای پربازدید، وبسایت YouTube اقدام به انتشار فهرستی از عناوین محبوب سال 2015 میلادی در این وبسایت نموده است. این رده بندی بر مبنای تعداد ویدئوهای بازدید شده مربوط به این عناوین و همچنین مدت زمان صرف شده جهت مشاهده هر یک از این ویدئوها توسط کاربران، تهیه شده است.

با وجود اینکه صدرنشینی عناوینی مانند Call of Duty: Black Ops III یا سری the Five Nights at Freddy چندان هم دور از انتظار نبود، وجود عناوینی مانند ARK: Survival Evolved یا Until Dawn در این فهرست، بسیاری را شگفت زده کرد:

 1. Call of Duty: Black Ops 3
 2. FIFA 16
 3. Five Nights at Freddy’s 3
 4. ARK: Survival Evolved
 5. Agar.io
 6. Five Nights at Freddy’s 4
 7. Fallout 4
 8. Mortal Kombat X
 9. Batman: Arkham Knight
 10. Until Dawn

با توجه به این فهرست و آمار و ارقام می‌توان نتیجه گرفت که وبسایت YouTube با وجود افرادی مانند PewDiePie یا Markiplier که مخاطبین فراوانی را با خود به این وبسایت آورده‌اند و از طرفی دیگر وجود سرویس‌های ویژه‌ای برای بازی‌های رایانه‌ای در این وبسایت، مانند YouTube Gaming و YouTube Red و همچنین وجود محتوای فراوان مربوط به بازی در این وبسایت؛ مسلما شاهد رشد بیش از پیش این روند در طی سال های آتی خواهیم بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید