تاریخ انتشار نسخه دسترسی زودهنگام Ghost in the Shell Online برای استیم مشخص شد

۱۷ آذر ۱۳۹۴ - ۲۲:۵۹

امروز شعبه آمریکای کمپانی نکسون و استودیو نئوپل، از تاریخ انتشار نسخه دسترسی زودهنگام اولین عنوان تیزاندازی اول شخص خود یعنی عنوان Ghost in the Shell: Stand Alone Complex – First Assault Online که اسم بسیار طولانی آن توجه همگان را به خود جلب می‌کند؛ در فروشگاه استیم، خبر دادند. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

طبق اطلاعات منتشر شده، این عنوان در تاریخ 14 دسامبر (مصادف با 23 آذر) برای فروشگاه استیم منتشر خواهد شد. در این عنوان تیراندازی تاکتیکی، بازی‌بازان به دنیایی فرابشری قدم گذاشته و به تدریج تجهیزات و قابلیت‌های روباتیک خود را ارتقا می‌دهند تا تبدیل به یک سلاح زنده شوند. حملات هماهنگ و کار تیمی بعلاوه هک کردن تسلیحات دشمن و همچنین اشتراک گذاری قابلیت‌های سایبورگی، کلیدهای اصلی جهت موفقیت در نبردها هستند.
آقای یونگ ایک چوی، کارگردان بازی در استودیو نئوپل می‌گوید:

عنوان First Assault یک پروژه پرشور برای تیم ما در نئوپل است. بسیاری از افراد تیم از طرفداران فرنچایز «The Ghost in the Shell» هستند و ما از مدت‌ها پیش قصد ساخت عنوانی بر مبنای این فرنچایز را داشتیم. ما قصد داریم First Assault درخواست طرفداران جهت ساخت یک عنوان مجزا از این سری انیمه پیچیده و همچنین طرفداران سبک تیراندازی اول شخص را که به دنبال یک تجربه جدید با حال و هوای علمی تخیلی می‌گردند برآورده کنیم. به همین جهت ما به سختی در تلاشیم تا المان‌هایی را طراحی کنیم که هر دو قشر مخاطبین را راضی نگه دارد.

در First Assault، بازی‌بازان در نقش یکی از اعضای Section 9 قرار می‌گیرند؛ یک نیروی ویژه متشکل از مامورهای حرفه‌ای که با تکنولوژی‌های سایبورگ مجهز شده و وظیفه دارند که از مردم و اجتماع در برابر تروریست‌های سایبری موجود در خیابان‌های ژاپن، محافظت کنند. این عنوان که دارای حق امتیاز سری «Ghost in the Shell: Stand Alone Complex» است؛ بازی‌باز را در دنیایی قرار می‌دهد که انسان‌ها تکنولوژی‌های سایبورگی را با آغوش باز پذیرفته و خودشان را در نزد گروه‌های مخرب هکر، باارزش کرده‌اند.
بازی‌بازانی که به برنامه دسترسی زودهنگام (Early Access) می‌پیوندند، می‌توانند در نقش چندین مامور کاملا متفاوت به تجربه بازی پرداخته که هر کدام دارای یک قابلیت سایبورگی خاص هستند. از پهبادهای مجهز به سنسور تشخیص گرما و مسلسل‌های قابل حمل گرفته تا استتارهای مقاوم در برابر دوربین‌های حرارتی و دوربین‌های ماورای سرخ، همگی در First Assault حضور خواهند داشت.
همچنین شخصیت‌های محبوب سری «The Ghost in the Shell» از انمیه «Stand Alone Complex» مانند سرگرد موتوکو کاساناگی، بوتو و تجسو همگی قابل بازی هستند.
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex – First Assault Online در تاریخ 14 دسامبر سال 2015 میلادی به صورت انحصاری وارد برنامه دسترسی زودهنگام استیم خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید