تماشاخانه: استفاده نابجا از جت‎پک در Star Wars Battlefront، صحنه‎های عجیب از Fallout 4!

۱۶ آذر ۱۳۹۴ - ۲۲:۱۰

گیمفا‏یی ها درود. شب دوشنبه‎تون خوش. انشالله خوب و خرم باشید. اگر فکر کردید که بخش «تماشاخانه» به فراموشی سپرده شده، خب اشتباه کردید! از همین اول کار، بنده باید از شما عذر بخوام بابت بد‎قولی‎هام؛ اما فکر کنم که بدقولی‎های بنده حداقل ارزشش رو داشته باشه. در ادامه با ما همراه باشید.

همان‎طور که شاهد بودید هفته پیش بخش تماشاخانه رو نداشتیم و امروز هم دوشنبه هست (!) برای جبران این موارد تصمیم گرفتیم که به تنها به ۵ ویدیو اکتفا نکنیم.

خب، اولین ویدیو رو اختصاص می‎دیم به عنوان «Call of Duty: Black Ops III» که چند وقتی هست منتشر شده. در بخش چند نفره این بازی، انجام بعضی از موارد واقعاً سخت و یا حتی غیرممکن هست؛ اما اشخاصی هستند که با خوش‎شانسی (!) و یا هر چیز دیگه‎ای که شما اسمش رو می‎ذارید، بعضی از این کارها رو انجام می‎دن. لذت ببرید.

 

دانلود با کیفیت ۷۲۰ | دانلود با کیفیت ۴۸۰

 

در ویدیوی این هفته React، ما شاهد واکنش نوجوانان و افراد بالغ به آکیولس ریفت هستیم. واکنش افراد حاضر در ویدیو بسیار جالب هست و بعضی از اشخاص حتی  در سکانس‌های عاری از هیجان دست و پای خودشون رو گم می‌کنند! شما در ادامه می‎توانید ویدیو مذکور رو دانلود و یا تماشا کنید.

 

دانلود با کیفیت ۷۲۰ | دانلود با کیفیت ۴۸۰

 

در آخر هم می‌‎رسیم به  ویدئوهای طنز سایت kotaku که با نام «Highlight Reel» شناخته شده هستند، با تفاوت این که ما به جای ۳ ویدیو این بار ۴ ویدیو رو برای شما آماده کردیم.

 

در ویدیو اول ما شاهد صحنه‎ای عجیب در Halo: The Master Chief Collection، استفاده نابــــــــجا از جت‎پک در Star Wars Battlefront، آویخته شدن ریکو رودریگز در Just Cause 3 و ناپدید شدن افراد در Fallout 4 هستیم.

 

دانلود با کیفیت ۷۲۰ | دانلود با کیفیت ۴۸۰

 

در ویدیوی دوم، ما می‎فهمیم که در نسخه جدید Star Wars، مهم نیست چه شخصی اول تیر‎اندازی می‎کنه و دوباره در Fallout 4، نحوه سلام کردن و البته شناور شدن در هوا رو یاد می‎گیریم.

 

دانلود با کیفیت ۷۲۰ | دانلود با کیفیت ۴۸۰

 

در ویدیوی سوم، ما رقصیدن شخصی رو در DayZ تماشا می‎کنیم، شاهد عجیب شدن فیزیک بازی‎ها و  یک هدشات ترُ تمیز هستیم.

دانلود با کیفیت ۷۲۰ | دانلود با کیفیت ۴۸۰

 

در ویدیو چهارم و پایانی، معجزه در Call of Duty: Black Ops III رو مشاهده می‎کنیم، تیراندازی متوالی، نظاره گره باگی کاملاً عجیب و غریب در  Star Wars Battlefront و یک پرتاب موفق به درون سطل آشغال هستیم.

 

دانلود با کیفیت ۷۲۰ | دانلود با کیفیت ۴۸۰

 

خب دوستان، دیگه فکر کنم که نوبت شما باشه، دیدگاه‎هاتون رو با در میان بذارید! شبتون خوش.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید