PSX 2015: تصاویر بسیار زیبایی از عنوان Ace Combat 7 با کیفیت ۴K منتشر شد

۱۵ آذر ۱۳۹۴ - ۰۱:۱۴

پس از رونمایی از هفتمین نسخه فرنچایز قدیمی و محبوب Ace Combat در طول مراسم PSX 2015، کمپانی نامکو باندای، تهیه کننده و سازنده این عنوان، اقدام به انتشار اولین تصاویر رسمی از بازی با کیفیت فوق‌العاده ۴K کرد. همچنین در کنار انتشار این تصاویر، اطلاعات جدید دیگری نیز از بازی منتشر شد. برای مشاهده این تصاویر زیبا، با گیمفا همراه باشید.

قبل از بررسی این تصاویر زیبا، جا دارد که مروری بر اطلاعات جدید منتشر شده از این عنوان داشته باشیم:

عنوان ACE COMBAT 7 نه تنها بازی‌بازان را در آسمان‌هایی با کیفیت رندر خارق‌العاده و مناظر شهری پر جزئیات، مبهوت کردن خواهد کرد؛ بلکه آن‌ها را در نبردهای هوایی بسیار هیجان انگیز و داستانی زیبا به همراه بهترین موزیک متن موجود در طول نسخه‌های مختلف این فرنچایز ۲۰ ساله نیز درگیر می‌کند.
ACE COMBAT 7 المان‌هایی را که بازی‌بازان با استفاده از آن‌ها، فرنچایز را به خوبی می‌شناسند، به مرحله جدیدی وارد خواهد کرد. همچنین افراد برتری که بتوانند لیاقت خود را در طول بخش داستانی ACE COMBAT 7 ثابت کنند؛ می‌توانند در نبردهای هیجان انگیز بخش چندنفره شرکت کرده و به مبارزه بپردازند.
همچنین بازی‌بازان مجهز به پلتفرم پلی‌استیشن۴ نیز می‌توانند در دنیای واقعی ACE COMBAT 7، با استفاده از تکنولوژهای انحصاری واقعیت مجازی پلی‌استیشن۴، غوطه‌ور شوند.

آقای اروه هوردت، مدیرعامل بخش بازاریابی دیجیتال کمپانی نامکو باندای نیز با انتشار بیانیه زیر با خبرنگاران همراه بود:

هر عنوانی که بتواند در مراحل رشد و ترقی خود از فرنچایز ۲۰ ساله ACE COMBAT، پیشی بگیرد، شاهکار بزرگی کرده است. فرنچایزی که میراثش چیزی جز کیفیت فوقالعاده و یک خط داستان غنی نیست. حال با ACE COMBAT 7، ما قصد داریم باری دیگر به آسمان‌ها رفته و با کمک تکنولوژی‌های کنسول پلی‌استیشن۴ و تیم با تجربه و خلاق‌مان، یک تجربه بی نظیر دیگر را برای شما فراهم کنیم.

در پایان شما را به مشاهده تصاویر بسیار زیبای این عنوان، دعوت می‌کنیم:

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید