PSX 2015: عنوان جدید سازندگان Trine با نام Shadwen رونمایی شد (تریلر افزوده شد)

۱۴ آذر ۱۳۹۴ - ۲۲:۳۷

امروز و در طول همایش PSX 2015، استودیو Frozenbyte، سازنده عنوان خلاقانه Trine، از عنوان جدید خود با سبک مخفی کاری به نام Shadwen رونمایی کرد. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

این بازی که سبکش به صورت اکشن ماجرایی و مخفی‌ کاری توصیف شده است؛ به بازی‌بازان این امکان را می‌دهد که از قابلیت‌های مخفی کاری خود استفاده کرده و در محیط مخفی شوند یا توسط نگهبانان بی‌رحم، کشته شوند. به عبارتی دیگر، مخفی ماندن در محیط و پیشروی آرام، مکانیسزم‌های اصلی بازی را تشکیل خواهند داد.
همچنین در بازی «کشتن» عواقب اخلاقی زیادی خواهد داشت و هنگامی که شخصیت اصلی بازی که یک بانوی قاتل(!) است و نامش هم نام با بازی یعنی Shadwen است؛ با یک دختر یتیم به نام لیلی آشنا می‌شود، این عواقب بیش از پیش به چشم می‌آید.
در حالی که لیلی با Shadwen جهت انجام ماموریت دشوار وی یعنی قتل پادشاه همراه شده است، Shadwen بایستی تصمیم بگیرد که نگهبانی را که سد راه لیلی شده است، به قتل برساند یا یک راه دیگر را جهت پرت کردن حواس نگهبان و باز کردن راه لیلی و البته «حفظ معصومیت این کودک»، تلاش کند.
در ادامه شما را به مشاهده تریلر و تصاویر این عنوان، دعوت می‌کنیم:

مشاهده تریلر:

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

Shadwen در تاریخی نامعلوم در سال ۲۰۱۶ و برای کنسول پلی‌استیشن۴ و یکسری پلتفرم نامشخص دیگر (به احتمال فراوان رایانه‌های شخصی و اکس‌باکس‌وان) منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید