Uncharted: The Nathan Drake Collection با تخفیف 50 درصدی در پی‌اس‌ان همراه شده است

۱۴ آذر ۱۳۹۴ - ۲۰:۲۷

اگر هوز موفق به تجربه 3 قسمت اول سری محبوب Uncharted نشده‌ و منتظر کاهش قیمت مجموعه Uncharted: The Nathan Drake Collection مانده‌اید، اکنون فرصت آن فرا رسیده و بازی با کمترین قیمت ممکن آماده دریافت است! با ما در ادامه خبر همراه باشید.

سونی به مناسبت فرا رسیدن سال جدید میلادی، قصد دارد تا با اعمال تخفیفات گسترده بر روی 12 عنوان محبوب پی‌اس‌ان، کریسمس را به کاربران خود تبریک بگوید. اکنون در همین راستا، سونی سومین تخفیف بزرگ خود را، این‌بار برای مجموعه ریمستر شده Uncharted: The Nathan Drake Collection درنظر گرفته است تا بدین ترتیب، علاقه‌مندان به تجربه یکی از بهترین سری بازی‌های ساخته شده، بتوانند با پرداخت مبلغی مناسب، مجموعه محبوب خود را خریداری کنند.

قیمت پایه نسخه دیجیتالی Uncharted: The Nathan Drake Collection در فروشگاه پی‌اس‌ان برابر با 59.99 دلار است؛ اما اکنون با برقراری این تخفیف 50 درصدی، قیمت آن 30 دلار کاهش یافته و اکنون می‌توانید با صرف هزینه 29.99 دلار مجموعه را خریداری کنید. این فروش ویژه تنها تا فردا، مورخه 6 دسامبر (یک‌شنبه، 15 آذر) در دسترس است و در ساعت 23:59 فرداشب، فروش بازی با همان قیمت پایه از سر گرفته خواهد شد. همچنین این تخفیفات برای عناوین مختلف تا شروع تعطیلات ادامه خواهند یافت و در روزهای آینده، خبرهای مربوطه منتشر خواهند شد.

Uncharted: The Nathan Drake Collection که هم‌اکنون در بازارها و خرده‌فروشی‌ها موجود است، دربردارنده دسترسی‌های لازم برای دریافت نسخه آزمایشی بخش چندنفره عنوان Uncharted 4: A Thief’s End است. تجربه آزمایشی Uncharted 4 که روز گذشته فعال شد تا 13 دسامبر (یک‌شنبه، ۲۲ آذر) ادامه خواهد یافت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید