TGA 2015: طبق صحبت‌های مدیر‌عامل سی دی پراجکت رد عنوان The Witcher 4 در دست ساخت است

۱۴ آذر ۱۳۹۴ - ۰۰:۴۸

در طی مراسم The Game Awards 2015 بود که عنوان The Witcher 3: Wild Hunt توانست اکثر جوایز را درو کند و در نهایت به حق خود یعنی بردن جایزه بهترین بازی سال برسد. عنوانی که ‌نه‌تنها در بردن جوایر متعدد بسیار خوب عمل کرد بلکه در زمینه فروش و کسب نمرات فوق‌العاده توانست به یک مهره درخشان برای استودیو لهستانی سی دی پراجکت رد تبدیل شود. با ما در ادامه همراه باشید.

مطمئنا تمامی موارد اشاره شده در بالا این سوال را به وجود می‌آورد که آیا سه‌گانه ساخته شده در این سری پایانی بر جهان غنی و پرمحتوا The Witcher خواهد بود؟ آیا نسخه‌ جدیدی را در سری The Witcher مشاهده خواهیم کرد؟ باتوجه به صحبت‌های مدیرعامل شرکت سی دی پراجکت رد آن‌ها به خوب به این واقعیت واقف هستند که به راحتی می‌توانند نسخه‌های جدیدی را در این سری معرفی کنند.

در طی یک برنامه پخش زنده در تلویزیون محلی کشور لهستان که آقا آدام کینسکی، مدیر عامل شرکت سی دی پراجکت رد، در آن حضور داشت از ایشان در خصوص آینده سری The Witcher سوال شد و پاسخ ایشان به این شرح بود:

خیلی زود است که در مورد این موضوع صحبت کنیم ولی این مورد بدان معنا نیست که ما برند The Witcher را فراموش کرده باشیم. از نظر بنده قابل درک است که این موضوع خیانتی به اعتماد طرفداران این برند است! ما به مدت ۱۲ سال بر روی جهان این بازی کار کرده‌ایم بنابراین مطمئنا آن را به این سرعت فراموش نخواهیم کرد.

این طور که به نظر می‌رسد باید ساخت عنوان The Witcher 4 قطعی دانست. عنوانی که می‌تواند ادامه‌ای بر دنیا روایت‌های گرالت باشد یا یک عنوان جدید در این سری که بر روایت‌های جدید در دنیای غنی این سری تکیه کرده است. به هر حال این طور که به نظر می‌رسد کار سی دی پراجکت رد با این سری به پایان نرسیده است آن‌ها هنوز هم دست از ساخته خود یعنی The Witcher 3: Wild Hunt برنداشته و با ساخت گسترش‌دهنده‌های داستانی گوناگون به نوعی به ساخته خود احترام می‌گذارند ماجرا هر چه که باشد مطمئنا دنیا The Witcher ادامه خواهد داشت.

 

0
0

بیشتر بخوانیدمطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید