TGA 2015: وقتی CliffyB اعتراف می‌کند: انتقاد از بازی‌بازان PC اشتباه است، پلتفرم PC برترین است!

۱۳ آذر ۱۳۹۴ - ۱۷:۱۳

آقای کلیف بلزینسکی را که حتما می‌شناسید، یکی از خالقین فرنچایز محبوب Gears of War و البته یکی از افرادی که PC بازان، خاطرات و داستان‌های فراوانی با ایشان دارند! با وجود اینکه وی در کنار توسعه و خلق فرنچایز Gears of War، مسئولیت ساخت یکی دیگر از عناوین محبوب و به عبارتی یکی از شوترهای کلاسیک که همه با آن آشنایی دارند، یعنی Unreal، را نیز در کارنامه خود دارد؛ هنگامی که ایشان عنوان Gears of War 2 را منتشر کردند، بسیاری از دارندگان پلتفرم رایانه‌های شخصی، در حیرت بودند که آیا این عنوان برای رایانه‌های شخصی نیز منتشر می‌شود یا خیر…

در اینجا بود که آقای بلزینسکی به طرز دیوانه واری به این افراد حمله‌ور شد و با گفتن کلمات و صحبت‌های بسیار توهین آمیزی، بسیاری از دارندگان رایانه‌های شخصی را به شدت ناراحت کرد. وی خطاب به این قشر اعلام کرد که این عنوان برای رایانه‌های شخصی نمیآید چرا که بازی‌بازان موجود در این پلتفرم، دزد(!) هستند.
برخی از گفته‌های وی در سال ۲۰۰۸:

شخصی که به اندازه‌ای زرنگ است که بداند برای ارتقای رایانه‌ شخصی خود، بایستی کارت گرافیک جدید خریداری کند [منظورش با کل جماعت PCباز است]، به اندازه‌ای زرنگ هست که با تمامی قابلیت‌ها [منظور Bit-Torrent و سایت‌های اشتراک فایل‌های تورنت است] جهت تهیه نرم‌افزارها به صورت دزدی، آشنایی داشته باشد. به همین علت خبری از بازی‌های high-end (سطح بالا) برای این پلتفرم نخواهد بود.

خب، آقای بلزینسکی امروز صبح به طور رسمی و در طول مراسم Games Awards 2015 از گفته‌های خود اظهار پشیمانی کرده و از دارندگان این پلتفرم محبوب عذرخواهی کرد.
وی اعلام کرد که در مورد حرفهایی که در گذشته زده کاملا در اشتباه بوده و از دارندگان رایانه‌های شخصی درخواست کرد که وی را مورد بخشش قرار داده و این جملات توهین آمیز را فراموش کنند.
همچنین وی اعلام کرد که رایانه‌های شخصی بهترین پلتفرم موجود است و وی همیشه بازی‌های مالتی پلتفرم را بر روی رایانه‌های شخصی تجربه می‌کند.
لازم به ذکر است، آقای بلزینسکی هم‌اکنون در حال کار بر روی یک عنوان انحصاری برای رایانه‌های شخصی با نام LawBreakers یا قانون شکنان بوده که توسط انجین قدتمند آنریل انجین ۴ طراحی می‌شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید