پوشش زنده مراسم TGA 2015 | بهترین برای بهترین ها! | مراسم پایان یافت

۱۲ آذر ۱۳۹۴ - ۱۹:۰۷

دیگر زمان چندانی تا شروع بزرگ ترین جشنواره بازی های ویدیویی منتخب سال باقی نمانده است. بی تردید شما نیز مثل من برای آغاز این جشنواره دیدنی و انتخاب برترین های سال لحظه شماری می کنید؛ جشنواره ای که حاصل زحمت یک سال تلاش های بی وقفه کمپانی ها را مشخص می کند. در TGA تمامی سازندگان و ناشرین با قلب هایی که همانند تیک تاک ساعت می تپد، همه یک هدف دارند و آن هم برنده شدن در بخش ها و یا انتخاب بازیشان به عنوان بازی برتر سال است. بدون شک از خود می پرسید که چگونه و چطور می توان مراسم را به طور زنده مشاهده کرد؟ جواب پرسش شما پیش ماست!

به ادامه مطلب خیلی خوش آمدید! وب سایت خبری و تحلیلی گیمفا در راستای خدمت و رفع نیازهای بازیباز ایرانی همانند گذشته قصد بر پوشش کامل خبری و متنی مراسم The Game Awards 2015 را دارد. شما کاربران محترم می توانید بدون هیچ مشکلی از لحظه به لحظه رویدادهای در حال اتفاق باخبر شوید.

Game-Awards-2015-banner

زمان برگزاری جشنواره: ۱۳ آذر، ساعت ۵:۳۰ صبح به وقت تهران 

  • پوشش زنده جشنواره TGA 2015

مخاطبین عزیز می توانند به محض شروع شدن جشنواره از پخشگری که در زیر قرار داده خواهد شد به صورت آنلاین و با کیفیت دلخواه به تماشای آن بنشینند.

مشاهده مراسم از شبکه یوتـــــیوب

  • پوشش خبری جشنواره TGA 2015

در جهت خدمت صادقانه به شما عزیزان، تمامی کادر گیمفا در هنگام برگزاری مراسم آنلاین هستند تا جدیدترین اطلاعات و اخبار اعلام شده را بلافاصله درون سایت قرار دهند.

  • دانلود ویدیو جشنواره TGA 2015

به خاطر مشکلات موجود اینترنتی اعم از پایین بودن سرعت و یا مشکلات فنی، برخی از کاربران قادر به مشاهده آنلاین نمایشگاه نیستند؛ اما نگران نباشید چرا که ما تمام سعی و تلاش خودمان را می کنیم که در کمترین زمان ممکن ویدیو کامل جشنواره را در کیفیت ها و حجم متفاوت تهیه و برای دانلود قرار دهیم.

  • زیرنویس فارسی جشنواره TGA 2015

کسانی که سطح دانش انگلیسی بالایی ندارند نیز نگران نباشند! همانند جشنواره های قبلی، تمامی مترجمان ما می کوشند که در سریع ترین زمان ممکن اقدام به ترجمه صحبت های انجام شده و بعد از هماهنگ سازی آن با ویدیو، آماده انتشار و دانلود آن هم به صورت کاملا رایگان کنند.

  • پوشش متنی (LiveBlog) مراسم TGA ۲۰۱۵

پوشش متنی نیز تدارک دیده ایم که تمامی رویدادهای جشنواره را به صورت مستقیم همراه با تصویر در اختیارتان قرار خواهد داد.

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید