AMD نسخه جدید درایور Crimson را جهت رفع مشکل مربوط به فن ها منتشر کرد + منتظر درایور مخصوص Just Cause 3 باشید

۱۰ آذر ۱۳۹۴ - ۲۲:۱۱

همان‌طور که دیروز مطلع شدید، جدیدترین نسخه از نسل جدید درایورهای کمپانی AMD که با نام Crimson شناخته می‌شوند، دارای یک باگ خطرناک بوده و در صورتی که شما سرعت فن‌های کارت گرافیک را تغییر دهید؛ ممکن است موجب از کار افتادن آن‌ها و در نتیجه سوختن کارت گرافیک عزیزتان شود. اما همان‌طور که کمپانی AMD قول داده بود، امروز نسخه جدید این درایور را جهت رفع این مشکل جدی، منتشر کرده است. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

این درایور جدید که در واقع به‌روزرسانی است برای درایور نسخه 15.11.1 این کمپانی، مشکل مربوط به فن‌ها را که طی روزهای گذشته توسط برخی از کاربران گزارش شده بود، رفع کرده است.
جهت دانلود نسخه 15.11.1 درایور Crimson، کلیک کنید.
همچنین اگر شما نیز از دارندگان کارت گرافیک‌های این کمپانی هستید و عنوان Just Cause 3 را تجربه می‌کنید، ممکن است (بسته به نوع کارت گرافیکتان) به یک سری گلیچ‌ها برخورد کرده باشید. امروز کمپانی اسکورانیکس، تهیه کننده و سازنده این عنوان، از همکاری خود با کمپانی AMD جهت رفع این مشکلات خبر داده و از انتشار احتمالی یک درایور جدید مخصوص این عنوان و جهت رفع این مشکلات خبر داد.
آقای جیسون والکر، از اسکورانیکس می‌گوید:

برخی از مشکلات شناخته شده وجود دارند که با جدیدترین نسخه رسمی درایورهای AMD/ATi به وجود آمده‌اند. ما در حال همکاری با AMD جهت رفع این مشکلات از طریق یک درایور به‌روزرسان هستیم. با این حال برای اطمینان از عدم برخود با این مشکلات، از نصب بودن آخرین نسخه درایور درایور بتا، اطمینان حاصل کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید