بهترین ها فردا به سراغتان می‌آید!

۹ آذر ۱۳۹۴ - ۲۲:۲۷

با عرض سلام، قبول داریم شاید با خواندن تیتر تعجب کردید! مشکلی ندارد ما هم خواستیم یک خلاقیت در بازی دادن کلمات از خودمان نشان بدهیم ولی حرف اصلی ما در ادامه مطلب است. با وب سایت خبری تحلیلی گیمفا همراه باشید.
دوستان و کاربران عزیز مطمئنا قسمت اول مقاله «بهترین‌ها در کنار هم | ‎ برندگان Game Awards 2015 از نظر تیم گیمفا» به یاد دارید. مقاله ای که توانست رکوردی نزدیک به یک میلیون بازدید را بزند که در نوع خودش یک مورد نایاب و خاص است. قبل از هر چیز جا دارد که از همه کاربرهای عزیز که در دست‌یابی به این رکورد ما را همراهی کردند تشکر کنیم و در یک جمله خودمانی می گوییم «فدایی دارید!» می‌رسیم به بحث اصلی؛ شاید از دست ما گله مند باشید که چرا یک تاخیر نسبتا طولانی بین قسمت اول و دوم مقاله رخ داد. باید بگوییم که قسمت آخر مقاله همان روزی که قسمت اول بر روی سایت رفت آماده بود ولی خودمان خواستیم که مقاله را در یک بازه زمانی نزدیک به اجرای مراسم The Game Award 2015 منتشر کنیم تا بتوانیم حسابی شما را برای برگزاری این مراسم آماده کنیم در وصف قسمت آخر به این نکته اشاره کنم که:

  • خودتان را آماده کنید چون یک مقاله طولانی ولی در عین حال فوق‌العاده جذاب و دوست‌داشتنی انتظارتان را می‌کشد.
  • در قسمت آخر این مقاله یک سورپرایز ویژه برای شما کاربران عزیز گیمفا داریم تا بتوانیم به نوعی مزد زمانی که برای خواندن این مقاله گذاشتید را بدهیم.

خب بیش از این در مورد مقاله صحبت نمی‌کنیم چون فردا شما می‌توانید قسمت آخر آن را تحت نام “بهترین‌ها در کنار هم | ‎ برندگان Game Awards 2015 از نظر تیم گیمفا ‎ قسمت آخر” از طریق سایت مطالعه کنید. ولی قبل از خداحافظی جا دارد برای این که کمی هایپتان را بالا ببریم از اسلاید فوق‌العاده زیبا این مقاله رونمایی کنیم.

اسلاید رسمی مقاله بهترین‌ها در کنار هم | ‎‫برندگان Game Awards 2015 از نظر تیم گیمفا‬‎ قسمت آخر

پس تا فردا از روی گل شما عزیزان خداحافظی می‌کنیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید