تماشا کنید: نامزدهای جوایز The Game Awards 2015 در طول مراسم تخفیف خواهند خورد!

۹ آذر ۱۳۹۴ - ۲۱:۳۲

مراسم The Game Awards که چیزی به شروع آن باقی نمانده، قرار است که با اطلاعات و نمایش‌های خیره‌کننده‌ای از بزرگترین و موردانتظارترین عناوین سال آینده، همه را مجذوب خود کند و به موازات آن، بهترین و لایق‌ترین تجربه‌های سال گذشته صنعت بازی‌سازی را در بخش اصلی رویداد با جوایز گران‌قدری مفتخر خواهد. از آن‌جا که تعداد بازی‌های نامزد شده برای بخش‌های مختلف زیاد است، عده بسیاری یافت می‌شوند که هنوز موفق به تجربه لذت‌بخش‌ همه آن‌ها نشده‌اند. اما اکنون به مناسبت این مراسم بر زرق و برق، شبکه‌ها و فروشگاه‌های اصلی بازی‌های دیجیتالی، فرصتی را به همه کسانی که علاقه‌مند به تجربه بازی‌های حاضر در رقابت هستند، داده‌اند تا The Game Awards امسال را به‌یاد ماندنی کنند!

سال گذشته، در هنگام نمایش افتتاحیه The Game Awards 2014، استیم به‌صورت ناگهانی همه را غافلگیر کرد و با اعمال تخفیفات مناسب برای بازی‌های نامزد شده در همه گروه‌ها به گونه‌ای، مشارکت خود در مراسم را به بینندگان نشان داد. اما در مراسم امسال، این ایده تنها محدود به استیم نخواهد بود و فروشگاه‌های پلی‌استیشن نت‌ورک واکس‌باکس‌لایو نیز در این طرح سهیم خواهند شد تا بدین ترتیب، در The Game Awards امسال شاهد تخفیف خوردن عناوین در گستره‌ای کامل از پلتفرم‌ها باشیم.

قالب فروش مخصوص، درست مشابه سال قبل خواهد بود و در بازه‌های معینی در طول نمایش، فروش ویژه‌ بازی‌ها آغاز خواهد شد؛ اما درصد تخفیفات و همچنین عناوینی که شامل تخفیف خواهند شد، هنوزر مشخص نشده‌اند و باید فروشگاه‌ها را به‌صورت مرتب بررسی کنید. به احتمال زیاد، تخفیفات قبل از شروع مراسم یا درست هنگام آغاز آن اعمال شده و برای چند ساعت تا پس از پایان نمایش ادامه خواهند یافت.

شما می‌توانید که از طریق این لینک، عناوین نامزد شده در بخش‌های مخلف جشنواره را بررسی کنید و شانس خود را در پیش‌بینی بازی‌هایی که تخفیف خواهند خورد، بسنجید! اما در هر حال، دست‌کم عناوین نامزد شده برای کسب جایزه بهترین بازی سال؛ یعنی Fallout 4 ،The Witcher 3: Wild Hunt ،Metal Gear Solid V و Bloodborne با کاهش قیمت روبه‌رو خواهند شد.

در پایان شما می‌توانید که تریلر منتشر شده در رابطه با فروش ویژه The Game Awards 2015 را در قسمت پایین مشاهده کنید:

پخش آنلاین:

دانلود

The Game Award 2015 پنج‌شنبه همین هفته؛ یعنی ۱۲ آذر کلید خواهد خورد و تیم گیمفا همانند سایر نمایشگاه‌ها و مراسم‌های بزرگ، برای این رویداد نیز برنامه‌های خاصی را تدارک دیده است و شما می‌توانید که با دنبال کردن گیمفا از پوشش لحظه‌ای خبرها و تریلرها و همچنین پوشش متنی زنده همزمان با نمایش، لذت ببرید. تا آن زمان به مطالعه قسمت اول مقاله بهترین‌ها در کنار هم که در آن گرد هم آمدیم تا بهترین بازی‌های امسال را انتخاب کنیم، بپردازید. با ما همراه باشید.

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید