اولین نمره عنوان Just Cause 3 منتشر شد: بازگشت پرانفجار ریکو!

۹ آذر ۱۳۹۴ - ۱۹:۱۰

در حالی که تنها چند دقیقه تا انتشار سومین ماجراجویی بدل‌کار محبوب بازی‌های رایانه‌ای، یعنی ریکو رودریگز، باقی مانده است. وبسایت معتبر thegamescabin، اقدام به انشار نقد خود راجع به این عنوان نموده و طبق گفته‌های منتقد این وبسایت، با یک عنوان سرتاسر هیجان دیگر، طرف هستیم. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

این وبسایت که نقد و بررسی خود را بر مبنای نسخه پلی‌استیشن4 این عنوان نوشته است. امتیاز بسیار عالی 9 از 10 را به این عنوان داده و Just Cause 3 را تجربه‌ای پر از هیجان، انفجار و سرگرمی معرفی کرده است.

بازی Just Cause 3 یک بازی پر از ضرب و شتم و دیوانه‌وار است. این عنوان فراز و نیشب‌های بسیار فراوانی را در هر زمینه، نسبت به نسخه‌های پیشین خود تجربه کرده است. گیم‌پلی بازی یک آشوب و هرج و مرج به تمام عیار است و شاهد یک محیط بسیار گسترده جهت گشت و گذار هستیم. ممکن است که بازی به بزرگی که بعضی افراد تصور می‌کردند نباشد؛ اما محیط بازی به اندازه بزرگ است که بتواند ماموریت های اصلی، فرعی، چالش‌ها، درگیری‌های تصادفی و… را به خوبی در خود جای دهد. استودیو اوِلانچ به بهترین شکل ممکن از پس طراحی Just Cause 3 برآمده و تجربه آن به تمامی بازی‌بازان علاقه‌مند به اکشن‌های هیجان‌انگیز و آرکیدی پیشنهاد می‌شود. اما اگر به دنبال داستان و شخصیت پردازی قدرتمند می‌گردید، Just Cause 3 حرف چندانی برای گفتن نخواهد داشت.

Just Cause 3 تا دقایقی دیگر برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن4 و اکس‌باکس‌وان منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید