استودیو مونترال کمپانی برادران وارنر در حال کار روی دو عنوان جدید است

۹ آذر ۱۳۹۴ - ۱۴:۱۵

حتما استودیو مونترال کمپانی برادران وارنر را با عنوان Batman: Arkham Origins به یاد می‌آورید. عنوانی که در میان سری Arkham کمترین اقبال را از سوی طرفداران دریافت کرد. حال، مشخص شده است که این استودیو در حال کار بر روی دو عنوان جدید و AAA است. در ادامه همراه ما باشید.

Batman: Arkham Origins عنوانی بود که توسط استودیو مونترال کمپانی برادران وارنر مونترال ساخته شد و با نمرات ضعیف خود باعث شد تا آخرین نسخه سری Arkham زیر دست این استودیو نباشد. یکی از علل آن بهینه‌سازی نامناسب نسخه رایانه‌های شخصی بود که البته نسخه Arkham Knight در این زمینه روی برادر بزرگ‌تر خود را سفید کرد.

استودیو مونترال کمپانی برادران وارنر مونترال در تارنمای رسمی خود اعلام کرده است که در حال کار روی دو عنوان جدید و AAA بر اساس کمیک‌های DC است. با وجود اینکه اطلاعاتی از این دو بازی در دسترس نیست؛ اما شایعات بر این اساس است که یکی از این دو بازی مربوط به اتفاقات بعد از Asylum و قبل از Origins است. دومین عنوان نیز حدس زده می‌شود که درباره کمیک Suicide Squad باشد.

جدا از شایعات خبر خوب این است که بازی‌های جدیدی از کمیک‌های DC در حال ساخت هستند و شاید حتی بازی Batman vs Superman نیز در دست ساخت باشد.

با همه این موارد بهتر است امیدوار باشیم تا اگر عناوین جدید برای رایانه‌های شخصی منتشر شدند، دارای بهینه‌سازی بهتری باشند. چیزی که در دو نسخه آخر سری Arkham به شدت بازی‌بازان را ناامید کرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید