تصاویر جدیدی از نسخه رایانه شخصی عنوان Dragon’s Dogma: Dark Arisen منتشر شد

۷ آذر ۱۳۹۴ - ۱۴:۵۳

امروز تصاویر و اطلاعات جدیدی از عنوان نقش‌آفرینی کمپانی کپ‌کام منتشر شد. در ادامه مطلب می‌توانید علاوه بر مشاهده تصاویر، اطلاعات بازی را از زبان ویلیام باکون بخوانید.

عنوان Dragon’s Dogma: Dark Arisen یک بازی در سبک نقش‌آفرینی است که توسط کپ‌کام ساخته شده است و نسخه‌های پلی‌استیشن3 و اکس‌باکس360 آن در سال 2012 منتشر شد و اکنون پس از 4 سال قرار است نسخه رایانه‌های شخصی در سال 2016 میلادی منتشر شود.

امروز ویلیام باکون، مدیر ارشد بخش دیجیتال در کمپانی کپ‌کام، علاوه بر سه تصویر از بازی، اطلاعات جدیدی را نیز در مورد نسخه رایانه‌های شخصی Dragon’s Dogma: Dark Arisen منتشر کرد.

به جز بافت‌ها که همان بافت‌های مربوط به نسل قبلی است و با نسل هشتم قابل مقایسه نیست، سایر موارد فنی در نسخه رایانه شخصی نسبت به نسخه نسل قبل بسیار بهتر کار شده است؛ زیرا همه بازسازی شده‌اند.

علاوه بر این ویلیام باکون اشاره کرد که سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی حوالی سوم دسامبر (12 آذر) اعلام خواهد شد. همچنین وی در پایان اشاره کرد رایانه‌هایی که قدرت کافی را داشته باشند قادر خواهند بود بازی را در حالت 4K با نرخ فریم 60 اجرا کنند.

عنوان Dragon’s Dogma: Dark Arisen قرار است در ژانویه 2016 برای رایانه‌های شخصی منتشر شود. نسخه مربوط به پلی‌استیشن3 و اکس‌باکس‌360 هم‌اکنون در دسترس است.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید