نمرات نسخه رایانه‎های شخصی Assassin’s Creed Syndicate منتشر شد [به روز رسانی مجدد]

۹ آذر ۱۳۹۴ - ۱۶:۳۸

مدتی از انتشار عنوان Assassin’s Creed Syndicate برای رایانه‌های شخصی می‌گذرد. حال، چند وبسایت اقدام به نقد این بازی کردند که با توجه به آن‌ها، می‌توان گفت که یوبی‌سافت موفق عمل کرده است. با ادامه خبر همراه ما باشید. همان‌گونه که از نمرات نسخه‌های کنسولی مشخص شده بود، نمی‌توانستیم منتظر امتیازات بالایی از سوی منتقدان باشیم؛ اما با توجه به اینکه تا به اینجا بسیاری از نقدها مثبت بوده است، می‌توان گفت که نسخه رایانه‌های شخصی از نسخه پلی استیشن 4 و اکس باکس وان موفق‌تر ظاهر شده است. نقدهایی که تا به حال منتشر شده‌اند را مشاهده می‌کنید:

(به روز رسانی)
87/100
بسیار عالی! با یک اتمسفر بی نظیر! فکر می‌کنم که بسیاری از هواداران شگفت زده شده‌اند. این بازی آن‌ها را بیشتر از نسخه پیشین راضی کرد. یوبی سافت قدم در مسیر درست نهاده است!
85/100
Assassin’s Creed Syndicate تجربه یک Assassin’s Creed عالی را به من نداد؛ اما با ویژگی‌های تازه در گیم پلی تبدیل به یک عنوان لذت بخش شده بود!
(به روز رسانی)
80/100
با وجود اینکه سری Assassin’s Creed به یک تغییر اساسی نیاز دارد، Assassin’s Creed Syndicate طراوت تازه‌ای به آن بخشید و انجام آن لذت بخش است! با شخصیت‌های باور پذیر و گیم پلی خوب، Assassin’s Creed Syndicate بهترین Assassin’s Creed است که در این چند سال منتشر شده است!
80/100
77/100
Assassin’s Creed Syndicate با گرافیک بهتر به رایانه‌های شخصی آمد؛ اما هنوز همان مشکلاتی را که در نسخه کنسولی دیدیم با خود به همراه دارد!
(به روز رسانی)
75/100
(به روز رسانی)
75/100
75/100
(به روز رسانی)
70/100
66/100
متا بر اساس 10 نقد: 76
این عنوان در تاریخ ۲۳ اکتبر (مصادف با ۲ آبان ۱۳۹۴) برای کنسول‎های پلی‎استیشن۴ و اکس باکس وان منتشر شد. همچنین نسخه رایانه‎های شخصی این بازی نیز در تاریخ ۱۹ نوامبر منتشر شد.

این پست، به‎روزرسانی می‎شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید