نسخه PS4 عنوان Just Cause 3 لیک شد! فضای مورد نیاز جهت نصب بازی در PS4 نیز مشخص شد

۲ آذر ۱۳۹۴ - ۲۲:۴۷

خب، باز هم به تاریخ انتشار یک بازی موردانتظار نزدیک می‌شویم و باز هم نام کشور امارات متحده عربی، در عرضه شدن زود هنگام بازی، می‌درخشد! در حالی که حدود یک هفته تا انتشار جدیدترین ساخته استودیو آوِلانچ، یعنی سومین قسمت عنوان محبوب Just Cause (دلیل موجه)، باقی مانده است؛ نسخه پلی‌استیشن4 این عنوان مانند بسیاری از عناوین معروف دیگر، قبل از انتشار در کشور امارات منتشر شده و به نظر می‌رسد خرده‌ فروشی‌های این کشور، آشنایی چندانی با تاریخ انتشار و عرضه به موقع بازی‌ها، ندارد و یا اهمیتی به این موضوع نمی‌دهند. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

امروز یکی از کاربران شبکه اجتماعی توییتر، با انتشار پستی در فضای مجازی، این خبر را تایید کرده و با ارسال تصاویری از بازی، این موضوع را ثابت کرده است.
با توجه به این تصاویر، فضای موردنیاز جهت نصب نسخه پلی‌استیشن4 بازی نیز برابر با 37 گیگابایت، مشخص شده است.
لازم به ذکر است، نسخه فیزیکی بازی Just Cause 3 همراه با بسته محتوای قابل دانلود weaponized vehicle منتشر شده است.
در ادامه شما را به مشاهده تصاویر نسخه لیک شده بازی، دعوت می‌کنیم:

Just Cause 3 در سبک ماجراجویی محیط باز و توسط استودیو آوِلانچ، مراحل ساخت و طراحی خود را پشت سر گذاشته و توسط کمپانی اسکورانیکس منتشر خواهد شد. نسخه پلی‌استیشن4 بازی با وضوح تصویر 1080p و نسخه اکس‌باکس‌وان با وضوح تصویر 900p اجرا خواهند شد. همچنین سیستم موردنیاز این عنوان در پلتفرم رایانه‌های شخصی نیز چندی پیش منتشر شده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید