یوبی‌سافت در حال بررسی مشکلات SLI عنوان Assassin’s Creed: Syndicate است

۱ آذر ۱۳۹۴ - ۲۳:۳۲

اگر شما نیز از دارنگان کارت گرافیک‌های کمپانی انویدیا هستید و از تکنولوژی استفاده از چندین کارت گرافیک این کمپانی که با نام SLI شناخته می‌شود، استفاده می‌کنید؛ حتما در هنگام تجربه عنوان Assassin’s Creed: Syndicate، با مشکلات فراوانی روبه‌رو شده‌اید. حال چندی پیش، کمپانی یوبی‌سافت، تهیه‌کننده و سازنده این عنوان، با انتشار بیانیه‌ای، به این مشکل واکنش نشان داده است. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

در حالی که کمپانی برادران وارنر، به کلی قید رفع مشکلات SLI را زده و این ویژگی را به کلی از آخرین نسخه فرنچایز Batman: Arkham حذف کرده است؛ کمپانی یوبی‌سافت در حال رفع مشکلات مربوط به این تکنولوژی پردردسر، است. در همین راستا مدیر انجمن یوبی‌سافت که با نام مستعاد Mr_Shade شناخته می‌شود. با انتشار پستی در انجمن کمپانی، از آگاهی تیم سازنده از مشکل به وجود آمده خبر داده و اعلام کرد که تیم به سختی در حال کار جهت رفع مشکلات مربوط به SLI است:

تیم ما از مشکلات به وجود آمده باخبر است و در حال کار جهت رفع آن‌ها است. به احتمال فراوان انویدیا با انتشار به‌روزرسان درایور جدید، این مشکل را حل خواهد کرد. اما تا انتشار این درایور، لطفا جهت تجربه بازی، از یک کارت گرافیک استفاده کنید.

Assassin’s Creed: Syndicate هم اکنون برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن4 و اکس‌باکس‌وان در دسترس است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید