The Banner Saga 2 نیز تاخیر خورد!

۱۵ آبان ۱۳۹۴ - ۲۰:۳۴

این طور که به نظر می‌رسد، موج تاخیر خوردن بازی‌ها هنوز به اتمام نرسیده و مجددا در حال قوت گرفتن است. همین چند روز پیش بود که متوجه شدیم دومین نسخه از فرنچایز Mirror’s Edge که با نام Catalyst شناخته می‌شود، تاخیر خورده است. حال نوبت به دومین نسخه از عنوان خلاقانه The Banner Saga رسیده تا تاریخ انتشار خود را چند ماهی به عقب بیاندازد. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

طبق گفته کمپانی Verus Evil، تهیه‌کننده عنوان The Banner Saga 2، عرضه این عنوان در تاریخ مشخص با مشکل مواجه شده و انتشار آن به سه‌ماهه اول سال 2016 میلادی موکول شده است. تیم سازنده در مصاحبه با وبسایت Eurogamer، دلیل مشخصی را برای این تاخیر بیان نکرده و حتی اطلاعاتی را راجع به تاریخ انتشار دقیق بازی برای دیگر پلتفرم‌ها، بیان نکرده است.
نسخه دوم مراحل ساخت خود را برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن4 و اکس‌باکس‌وان دنبال می‌کند، اما کمپانی Versus Evil اعلام نکرده است که بازی برای هر سه پلتفرم به صورت هم‌زمان منتشر می‌شود یا خیر.
استودیو Stoic، سازنده این عنوان، The Banner Saga 2 را طی نمایشگاه The Game Awards 2014 که در ماه دسامبر سال جاری برگزار شد؛ رونمایی کرده و از عرضه آن در سال 2015 میلادی، خبر داد.
نژاد Horseborn که یکی از نژادهای قابل بازی در نسخه اول این عنوان بود، در این نسخه نیز حضور داشته و داستان بازی از جایی که بازی‌بازان اولین تفرج خود را آغاز می‌کنند، شروع می‌شود. همچنین اعلام شده است که تصمیماتی که بازی‌باز در The Banner Saga گرفته است، در نسخه دوم تاثیرات مهمی خواهد داشت.
لازم به ذکر است، از آن‌جایی که داستان این عنوان به صورت سه‌گانه است، احتمال انتشار نسخه سوم در پایان سال آینده نیز وجود دارد.
و در پایان اگر شما موفق به تجربه The Banner Saga نشده‌اید، به مدت 1 ساعت فرصت دارید تا نسخه اصلی این عنوان را با 75 درصد تخفیف و به قیمت 5 دلار از فروشگاه Steam خریداری کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید