انتشار بازی استراتژیک موبایل ایرانی با نام گنگ استایل ( Gangstyle )

کسری نراقی
۱۲ آبان ۱۳۹۴ - 14:07

امروز کمتر کسی است که درگیر یکی از بازی های موبایلی نشده باشد، بازی هایی که بعضا پلیر ها را ساعت ها درگیر خود می کنند. به ویژه بازی های استراتژیک که در میان بازیکنان ایرانی هم از جذابیت بسیار بالایی برخوردار است و هر روز بر تعداد آنها افزوده می شود. اما در این بین جای خالی شرکت های ایرانی که حال و هوای گیمر های ایرانی را در یک بازی مهیج انعکاس دهند نیز بسیار احساس می شود. در این مقاله به معرفی بازی گنگ استایل می پردازیم که یک بازی ایرانی و محصول استودیو بازی های رایانه ای لیپینیک می باشد.


02

 

 

” گنگ استایل” ( Gangstyle ) داستان گروهی از افراد است که در پی تخریب و غارت شهر توسط افراد شرور ، در تلاش هستند تا شهر خود را دوباره ساخته و با آنها مقابله کنند. شما مسئول اداره شهر خواهید بود و برای آنکه بتوانید آن را گسترش دهید، افراد مختلفی را استخدام خواهید کرد و با راه اندازی کسب و کار های مختلف مانند ساخت پمپ بنزین ، رستوران و … منابع مالی خود را افزایش داده و به کمک آن توان دفاعی شهر را آنقدر مستحکم خواهید کرد که دیگر هیچکسی نتواند به سادگی به شما حمله نماید.

gangstyle-01

نسخه پیش آزمایشی ( آلفا ) گنگ استایل در حال حاضر منتشر شده است و بازیکنان حرفه ای می توانند نسخه مربوطه را از گوگل پلی دریافت نمایند. انتظار می رود با دریافت گزارشات رفع اشکال از سوی بازیکنان حرفه ای و همچنین کامل تر شدن نسخه فعلی ، طی ماه آتی شاهد انتشار گنگ استایل بصورت عمومی باشیم.
بازی گنگ استایل به صورت استراتژیک اجتماعی و تحت دستگاه های هوشمند همراه و بر روی سیستم عامل اندروید قابل استفاده خواهد بود. لازم به توضیح است که نسخه ios ویژه کاربران شرکت اپل نیز در فاصله کوتاهی در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.

gangstyle-02

همچنین علاقمندان جهت ارتباط با بخش توسعه و گزارش اشکالات می توانند از ایمیل support [at] lipinic [dot] com استفاده نمایند.

آدرس وب سایت : Lipinic.com
لینک دانلود: play.google.com/store/apps/details?id=com.lipinic.gangstyle

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید