هنوز بازار بازی های مبارزه ایی داغ است!

اخبار بازی ۱۳ مرداد ۱۳۹۱ - ۱۸:۴۳

ناشر نسخه PS Vita بازی Street Fighter x Tekken آقای Tomoaki Ayano  درباره احساسش مبنی بر رواج بازی های سبک Fighting در امروزه توضیح داد.

در گزارشی با آقای Ayano ، وی ابراز کرد که ” در سبک مبارزه ایی ، شرکت های زیادی بازی هایی را می سازند و در هر ماه بازی های جدیدی در این سبک مشاهده می کنیم. اگر با دقت در این قضیه بنگریم خواهیم فهمید که این ژانر از بازی ، یک ژانر پردرآمد و جذاب برای بازیبازها است. اکثر ناشران می خواهند که این ژانر را منتشر کنند چون بازیبازهای زیادی این نوع بازی ها را می خرند.”

 آقای Ayano ادامه داد: ” در امروزه مسلما رقابت بین بازی ساز ها بیشتر شده است ولی کپکام به فرانچایز Street fighter از لحاظ موفقیت ایمان کامل دارد. ما همیشه هدف اصلی خودمان را ساخت بهترین بازی در ژانر Fighting می دانیم و اصلا برای ما مهم نیست که رده سنی بازی پایین باشد یا چه زمانی باید تاریخ انتشار را تعیین کنیم که بیشترین سود را به دست بیاوریم. امسال بیست و پنجمین سالگرد ساخت Street Fighter است و  در طی این 25 سال پیوسته به این موضوع فکر می کردیم که چگونه بهترین تجربه بازی در این سبک را به بازیباز منتقل کنیم.

بازی Street Fighter x Tekken در تاریخ 19 اکتبر برای PS Vita در اروپا منتشر خواهد شد.

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید