تریلری از نقشه Nuk3town بازی Call of Duty: Black Ops 3 منتشر شد

۹ آبان ۱۳۹۴ - ۱۴:۳۶

چیزی تا انتشار بازی جدید استودیو «تریارچ» (Treyarch) یعنی Call of Duty: Black Ops 3 باقی نمانده است. به‌تازگی تریلری جدید از یکی از نقشه‌های بازی در بخش چند‌نفره به نام Nuk3town منتشر شده است. با ادامه خبر همراه باشید.

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که بازی Call of Duty: Black Ops 3 را پیش خرید کرده‌اید، لازم است بدانید که نقشه Nuk3town به عنوان هدیه‌ای از سوی تریارچ برایتان تقدیم خواهد شد. این نقشه که جزو پرطرفدارترین نقشه‌های سری COD بوده است، برای Call of Duty: Black Ops 3 بازسازی شده و فقط برای کنسول‌های پلی‌استیشن۴، اکس‌باکس‌وان و همچنین رایانه‌های شخصی در دسترس خواهد بود.

دانلود تریلر با کیفیت HD

دانلود تریلر با کیفیت SD

تماشای آنلاین:

همانطوریکه ملاحظه کردید، نقشه بازسازی شده حالتی فانتزی و جالب به خود گرفته است که شاید از جمله نقشه‌های منحصربفرد این عنوان باشد که فقط در دسترس افرادی که بازی را پیش خرید کرده‌اند قرار می‌گیرد.

Call of Duty: Black Ops 3 جمعه ۶ نوامبر ۲۰۱۵ (۱۵ آبان) برای کنسول‌های پلی‌استیشن۴، پلی‌استیشن۳، اکس‌باکس۳۶۰، اکس‌باکس‌وان و همچنین رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. لازم به ذکر است که نسخه‌های نسل هفتمی فاقد بخش داستانی هستند و فقط دارای بخش چند‌نفره می‌باشند.

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید