تاریخ انتشار The Incredible Adventures of Van Helsing: Final Cut مشخص شد

۸ آبان ۱۳۹۴ - ۲۲:۲۵

امروز استودیو NeocoreGames، توسعه دهنده عنوان The Incredible Adventures of Van Helsing: Final Cut، از تاریخ انتشار این عنوان خبر داد. برای جزئیات بیشتر، با گیمفا همراه باشید.

طبق گفته استودیو، این عنوان در تاریخ 6 نوامبر (مصادف با 15 آبان) به قیمت 44.99 دلار از طریق فروشگاه Steam، منتشر خواهد شد. همچنین این عنوان برای افرادی که تمامی نسخه‌های سه‌گانه The Incredible Adventures of Van Helsing را در اختیار دارند، رایگان خواهد بود.
از آن‌جایی که این عنوان در حراجی هالوین فروشگاه Steam نیز قرار دارد؛ این عنوان نقش‌آفرینی اکشن به نام Van Helsing Anthology با 66 درصد تخفیف، به همراه سه گانه Van Helsing و عنوان Deathtrap، به فروش خواهد رسید.
Van Helsing Anthology شامل نسخه اول تا سوم The Incredible Adventures of Van Helsing بعلاوه تمامی بسته‌های الحاقی موجود برای عناوین ذکر شده و عنوان دیگر استودیو NeocoreGames که در سبک دفاع از قلعه بوده و گیم‌پلی آن مابین اکشن و نقش آفرینی است، یعنی Deathrap، خواهد بود.
The Incredible Adventures of Van Helsing: Final Cut یک عنوان نقش آفرینی اکشن است که در یک دنیای گوتیک/استیم پانک در جریان بوده که از هیولاها، علوم شیطانی و طنز پر شده است:

با وجود 50 ساعت بخش داستانی، حالتهای مختلف بخش چندنفره و محتوای عظیم endgame، عنوان Van Helsing: Final Cut به بازی‌بازان ساعاتی پُر از سرگرمی، هیجان و جذابیت را ارایه خواهد داد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید