تصاویر خارق‎‌العاده‌ای از عنوان Battlefleet Gothic: Armada منتشر شد

۶ آبان ۱۳۹۴ - ۲۲:۱۲

امروز کمپانی Focus Home Interactive، اقدام به انتشار یک سری تصاویر جدید و خارق‌العاده از عنوان جدید کمپانی، یعنی Battlefleet Gothic: Armada، کرد. این تصاویر تمرکز خود را بر روی سفینه‌های فضایی ارک‌ها (Orks) قرار می‌دهد، ارکهایی که موجودات چندان معمولی برای زندگی در فضا و شرایط تبدیل شدن به موجودات فضایی را نداشته و سفینه‌های خود را از تکه‌های قراضه دیگر اجسام موجود در محیط، طراحی می‌کنند. سفینه‌هایی با قدرت فیزیکی فراوان نسبت به دیگر سفنیه‌ها و حتی در بعضی مواقع، دیگر سیارات. برای مشاهده تصاویر این سفینه‌های قدرتمند، با گیمفا همراه باشید.

Battlefleet Gothic: Armada که توسط چهارمین نسخه انجین آنریل مراحل ساخت خود را پشت سر می‌گذارد، یک عنوان در سبک RTS (استراتژی هم‌زمان‌) بوده و بازی‌باز را در نقش فرمانده یکی از این سفینه‌های قدرتمند فضایی که متعلق به جناح‌ها و ارتش‌های مختلفی مانند the Imperial ،Chaos، Eldar و ارک‌ها است، قرار می‌دهد تا نبردی سخت را برای تسخیر فضایی به نام Gothic (گوتیک)، آغاز کند.
بازی‌بازان همیشه در وسط یک نبرد خونین قرار خواهند گرفت و بایستی با فرماندهی صحیح سفینه‌های فضایی غول پیکر، حملات گسترده‌ای را به پایگاه‌های نیروهای امپراطوری آغاز کرده و نبرد را به سود جناح خود، خاتمه دهند.
همان‌طور که از توضیحات موجود در رابطه با این عنوان پیداست، عنوان Battlefleet Gothic: Armada قصد دارد یک عنوان استراتژی با قابلیت مدیریت تک تک بخش‌های مختلف سفینه‌های فضایی را خلق کرده و این امکان را چه در هنگام نبرد و چه در بین نبردها، ایجاد کند:

از ناوچه‌های کوچک فضایی گرفته تا سفینه‌های قول‌پیکری با طول چندین کیلومتر، بازیباز می‌تواند تمامی جنبه‌ها و قسمت‌های مختلف سفینه را شخصی سازی کند. این موارد شامل بخش‌هایی مانند تسلیحات، پدافند، سیستم‌های پشتیبانی و… است. دستکاری هر کدام از این بخش کارایی کلی یک سفینه و قابلیت‌های ویژه آن‌ها در میدان نبرد تغییر می‌دهد. پس از هر نبرد، دریاداران و ملوان‌های فضایی امتیاز تجربه کسب کرده و به درجات بالاتر ارتقا پیدا می‌کنند و آمادگی بیشتری برای کنترل سفینه در نبردهای بزرگ‌تر، خشن‌تر و سریع‌تر را خواهند داشت.

در پایان شما را به مشاهده تصاویر زیبای این عنوان، دعوت می‌کنیم:

Battlefleet Gothic: Armada در ماه مارس سال 2016 میلادی به طور انحصاری برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید