آموزش مالتی بازی کردن Saints Row The Third

راهنمایی ، ترفند ها و آموزش ۱۳ مرداد ۱۳۹۱ - ۱۲:۲۹

Saints Row The Third یک بازی OPEN WORLD هست که شباهت هایی به سری بازی های GTA دارد با این تفاوت که بسیاری از قسمت های این بازی بسیار سرگرم کننده تر از بازیهای GTA است.
توصیه میکنم این بازی بسیار عالی رو از دست ندید.

برای بازی چندنفره باید:
ما برای آنلاین بازی کردن نیاز به نرم افزار تانگل داریم که خیلی ها با اون آشنا هستند.
لینک دانلود تانگل
بعد از دانلود و نصب این نرم افزار ما باید در قسمت جستجوی این برنامه نام بازی رو وارد کنیم تا روم های مختلف رو به ما نشون بده که تقریبا 13 روم میباشد.اگر دوست دارید بازی رو با دوستتون بازی کنید وارد رومی بشید که تعداد کمی بازیکن داشته باشه که در داخل بازی با مشکل رو به رو نشید اما اگر میخواید با بازیکن های دیگه بازی کنید سرور های شلوغ تر رو انتخاب کنید تا سریع تر به شما جوین بشن و یا شما راحت تر سرور های خالی رو پیدا کنید.


بعد کانکت شدن به روم مورد نظر شما باید از داخل فولدر بازی اسمتون رو ویرایش کنید بدون انجام این کار نام شما در بازی نام شرکتی است که شما بازی رو از اون تهیه کردید.
برای این کار در پوشه بازی فایلی با نام SKIDROW وجود دارد کا شما باید آنرا با Notepad اجرا کنید ودر مقابل نوشته ی PlayerName نام خودتون رو وارد کنید وبعد فایل رو ذخیره کنید.
یک نکته این که اگر میخواید دوستتون سروری که در بازی رو ساختید پیدا کنه باید حتما فایر والتون (هم ماله ویندوز و هم برای آنتی ویروس) خاموش باشه اگر این کار انجام نشه کسی سرور شما رو پیدا نمیکنه.


حال وارد بازی میشیم.
در بازی وارد قسمت CO-OP میشیم ودر قسمت CO-OP بخش CO-OP Option رو انتخاب میکنیم و گزینه ی اول رو بر روی Open To All و گزینه دوم رو بروی Full damage قرار میدیم.
در ادامه برای آنلاین بازی کردن وارد بخش LAN Game میشم و یکی از گزینه های Find game و یا New Game وبا Load Game کلیک میکنیم.


Find game:برای کسایی هست که میخوان یه سرور پیدا کنند و واردش بشن.
New game:برای کسایی هست که میخوان سرور بزنند و از اول بازی با دوستشون بازی کنند.
و Load game:برای کسانی هست که میخوان سرور بسازند و از ادامه ی لودشون با دوستشون بازی کنند.


نکته ها:
1-اگر در قسمت Find game بر روی یک سرور کلیک کردید و نتونستید واردش بشین یعنی سرور پر هستش.
2-اگر میخواید با دوستتون بازی کنید،سعی کنید کسی سرور بشه که پینگ پایین تری داره.
3-حتما حتما فایر والتون خاموش باشه.

از بازی لذت ببرید!

12345678910(8 رای, میانگین آرا 8٫88 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید